Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért félnek a férfiak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félnek a férfiak a magasabb nőktől? Miért nem mer a legtöbbjük (! ) leszólítani egy kb.180 cm magas lányt?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Eléggé hüly.re sikeredett a kérdésem. Előre szólok, hogy több kérdést is fel fogok tenni. Mindegy.

177 cm magas 17 éves lány vagyok. A problémám az, hogy egy fiú sem mer leszólítani pedig nem vagyok erőszakos természetű és a külsőm sem ijesztő. Eddig nem volt barátom. Voltak fiúk még régebben akik megkértek, hogy legyek a barátnőjük(persze ezt hosszabb ismeretség és barátság után), de én 14-15 évesen inkább a tanulással foglalkoztam és elutasítottam őket. Mai napig a tanulást tartom a legfontosabbnak, de azért azt is beláttam ,hogy szeretném megtapasztalni milyen a szerelem és vágyom egy barátra./FIGYELEM! Ezt nem azért írtam, hogy társkeresőzzek :)/ Észrevettem, hogy vannak fiúk akik próbálnak közelíteni felém, de a végén feladják. Nem tudom, hogy miért. Átlagban mindig mosolygok, csendes, nyugodt, természetű vagyok.(nem önfényezés:/) Gőzöm sincs, hogy mégis miért, nem mernek azok a fiúk leszólítani akik folyton bámulnak. Egyáltalán miért bámulnak? Mindig mindenki keresi velem a szemkontaktust az utcán is.Nincs olyan ember aki ne nézne bele a szemembe vagy ne fordulna utánam. Nagyon rosszul esik, amikor egy férfi utánam fordul. Megalázónak és lealacsonyítónak tartom. Lehet, hogy más nők ennek örülnek, de én valami miatt nem...egyből elkezdek idegeskedni, hogy mégis miért nézhet...lehet, hogy koszos lettem vagy mi... ( alapjáraton mindig derék alá érő ruhákat, pólókat, pulcsikat veszek fel, amik eltakarják az alkat részeimet). Tehát. Miért bámulnak meg az utcán szerintetek? Miért nem mernek leszólítani a fiúk? Félnek a magasabb nőktől a férfiak? Ciki az, ha 17 évesen ilyen magas vagyok?(177 cm) Még igaz, hogy fogok nőni? Mennyi az esélye 10-es skálán, hogy összetudok jönni egy normális nálam jóval magasabb sráccal? Őket foglalják le mindig előbb? Az én magasságomnál mennyi az ideális testsúly?(ez nemtudom, hogy jött ide, de érdekel) Kaphatnék pár jó tanácsot, hogy hogyan keltsem fel a fiúk(és nem a perverz utcán utánam néző fickók) figyelmét? :o

Köszönöm szépen a válaszokat és a tanácsokat és köszi, hogy elolvastátok :)



2016. nov. 15. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Annyira aterzem...:D

Nem nagyon tudsz mit tenni,ugy veszem eszre,hogy nagyon sok alacsony fiu van. En abbol adtam le,hogy nalam sokkal magasabb legyen. Rajottem,hogy nem sok 190+ magas fiu van. Ha velem egymagas,az mar oke.

2016. nov. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Őszinte leszek hozzád és próbálok néhány kérdésedre felelni. Szerintem nem vagy túl magas, elég sok 185cm+ fiú létezik aki magasságban tuti passzolna. Én is kb 177 cm vagyok fiúként és azért nem közelítenék hozzád, mert én azt szeretem hogyha egy lány alacsonyabb, nem tudom miért, valahogy ez belém van kódolva, és lehet hogy a többi srác is így van. Minden esélyed megvan a jó párkapcsolatra, ezen kár aggódnod. :D
2016. nov. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a magasságodon múlik. Nem sok olyan fiút ismerek akik leszólítanának utcán egy lányt. Inkább bulikban mennek oda. Semmi gond nincs azzal h 17 évesen 177 cm vagy és szerintem a súlyod is ideális :) 18/L
2016. nov. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem a magasságoddal van gond, pláne, hogy egyáltalán nem kiemelkedő, sok hasonló magasságú, vagy még magasabb lány van.


A leszólítás egyre kevésbé gyakorlott ismerkedés forma köszönhetően annak, hogy heves ellenállást tanúsítanak az emberek a kérdésben. Amikor csak felmerül, a legtöbben kvázi kikérik maguknak, hogy hogyan merészelnék őt leszólítani, amikor épp biztosan eszeveszettül rohan valahova, de más tapasztalatok is azt mutatják, hogy még ráutaló magatartás (pl. szemezés) után is elutasítás lesz a dologból, így nem próbálkoznak a férfiak így, mert hát ugye minek.


Én pont a magas lányokat keresem, te még alacsony is lennél az ideálomhoz képest, na meg sokkal fiatalabb. Sajnos a magasság önmagában nem elég, se neked, se nekem, nem kapkodnak értem a magas nők, pedig hát megtehetnék :D


25/F

2016. nov. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a válaszokat :)) #4 nagy arc vagy😁😁😁
2016. nov. 17. 05:52
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért lenne ciki? Ha magas vagy akkor szinte biztos szép hosszú lábaid és combjaid vannak például, ami nagyon bejön a legtöbbünknek.

A negyediknek meg teljesen igaza van, én is próbáltam haverommal utcán megszólítani egy egy lányt, megmerem kockáztatni a kapott válaszoktól bárkinek elmenne a kedve, pedig nem ettük poénra a dolgot csak kíváncsiak voltunk...


Légy türelmes, és ismerd fel majd amikor valaki odamegy hozzád valós szándékokkal!:)

2016. nov. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel baj baby a magas fiúk a te eseted ennyi! ;) 185cm fölött nem számít
2017. júl. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Te ugyanolyan "riasztó" vagy a magasságod miatt a férfiak szemében,mint én a 198 centiméteremmel a Nők szemében!


Pedig nem egy és nem kettő 180 cm feletti csaj lakik itt felénk


Na persze azért ne csüggedj, Nőként nagyobb az esélyed még így is párt találni, mint nekem!

2017. szept. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!