Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Csak az alacsony lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Csak az alacsony lányok lehetnek szépek?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt hallom, hogy csak az alacsony lányok szépek, a fiúknak csak ők tetszenek, stb. Igaz ez? Egyébként 14 éves vagyok, 170,5 centi magas. Tudom, hogy ez nem extrém sok, de még növök, úgyhogy kb. 175 leszek. Vagy több. És magas lányok, ti hogy tudtátok elfogadni, hogy nem lesztek kisebbek?

2016. nov. 5. 18:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Nem függ össze a magasság a szépséggel. Én amúgy is 165+ párti vagyok.

185, 20/F

2016. nov. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Pocokihot ***** válasza:
100%

Ez teljesen az embertől függ h kinek mi az ízlése.. nem feltétlenül igaz , de mivel ugy hozta a sors hogy farkad van jobban szemügyre veszed a "kisebb" lányokat mivel a férfi dominál és próbál olyan lányt keresni akit megtud védeni.. ugyanez fordítva a lányok többsége (tisztelet a kivételnek) mindig a legbunkóbb csávóra állnak rá mert ő magabiztosságot sugároz nekik ezért van az hogy mindig ők vannak körbeugrálva.. , Ilyen az élet igy lettünk megalkotva


17/F

2016. nov. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
55%
Nem, de a 170 feletti lányokat általában tökön rúgom randi előtt, biztos ami biztos.
2016. nov. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség, nem lényeges a magasság sztem.. a legtöbben max azért mondják mert nem akarnak magasabb csajt, de te teljesen rendben vagy. Nem ettől függ sztem :)
2016. nov. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem igazan érdekel a magasság, nem valogatok, 14evesen meg nem nagyon fogsz kelleni senkinek, fiatal vagy meg...de akkor főleg nem, ha beállsz a többi csaj mögé, es iszakos, bulis ribizli vagy\leszel. Mondjuk akkor sok pasid lesz, csak epp ilyen 1-2hetes\honapos\kalandos
2016. nov. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a velem egymagas(180) vagy 170-es lányok jönnek be nagyon:)

Szóval egy magas lány is lehet lélegzetelállítóan gyönyörű:)

2016. nov. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! (és természetesen ennyi idősen még nem pasizok, csak megfogalmazódott bennem a kérdés)
2016. nov. 5. 18:28
 8/24 anonim ***** válasza:
Nem, ugyanúgy lehet szép egy magasabb lány is. Nem a magassága miatt jövök össze valakivel :)
2016. nov. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
én is 171cm magas vagyok,és semmi bajom vele.Max nehezebb magasabb fiut talalnom, aki normális is,de semmi se lehetetlen:)
2016. nov. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó..

Nem nehéz hidd el :D

2016. nov. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!