Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek ha egy pali Rammsteint hallgat?

Figyelt kérdés

Aki nem ismeri a zenekart annak linkelném egy számukat: https://www.youtube.com/watch?v=EOnSh3QlpbQ.

A pali aki nyomul rám azt mondja hogy szereti hallgatni nem azért hallgatja hogy keménynek nézzék mint sokan mások(nem is szokta mondogatni hogy miket hallgat csak egy kicsit ivott vacsoráztunk és én megkérdeztem).A külsejéről nem lehet megállapitani hogy ilyen szerintem beteg zenéket hallgat.


2016. nov. 16. 18:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%

Ha a zene miatt nem jössz össze egy emberkével ott már rég bajok vannak és keress mást,ha a viselkedésén nem muatkozik meg,hogy Rammsteint hallgat akkor nem mindegy?

Mond meg neki,hogy előtted ne hallgassa és kész..le van tudva az egész.

2016. nov. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Stark2000 ***** válasza:
88%

Hát ez semmiképp nem az én zenestílusom, de ne ez alapján döntsd arról, hogy össze-e jössz vele.


Én Hollywood Undeadet és Bring Me The Horizont hallgatok. Az ő daluk sem a napsütésről szólnak, de szerintem rendben van. Amit nagyon nem szeretek, az a punk rock.. Az olyanokat kerülném. :D

2016. nov. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a Rammsteint, nem értem ,hogy mi a bajod vele. Miért is beteg? Nem mindegy milyen zenéket hallgat? Lehet ő meg nem szereti a langyi számokat ,amiket hallgatsz.
2016. nov. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
we are living in america :D semmi bajom a zenekarral, habár vannak jobb bandák is :D
2016. nov. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem is ez az alapja csak kíváncsi vagyok a véleményetekre azokról az emberekről akik ilyet hallgatnak.
2016. nov. 16. 18:36
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát milyen? Ha neki ez tetszik akkor hallgassa nyugodtan. Amúgy attól hogy valaki ilyet vagy ennél betegebbet hallgat attól még lehet normális :P
2016. nov. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy nem az, de van más számuk is .......................................................................................................

Egyébként meg a zeneízlés szerintem kis mértékben fontos, igazából mindenkinél másmilyen ennek a fontossága... Egy zene imádó nyilván nem lesz olyan boldog egy olyan mellett, aki meg semmit nem hallgat.

2016. nov. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
17%

mutatsd meg neki a Hooligans számokat


Hooligans<3

2016. nov. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%
Ez miért beteg? Szerintem az egyik legjobb együttes. Ha ezért nem jössz vele akkor bajok vannak veled
2016. nov. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ember! Én is lány létemre imádom. Sztem ne aggódj emiatt!
2016. nov. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!