Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bunkosag elkezdeni valakiv...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bunkosag elkezdeni valakivel beszélgetni, ha zenet hallgat?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy beszélek egy sraccal, aki tetszik, de o sokszor zenet szokott hallgatni; amikor megy a buszmegállóba. Nem tudom, hogy mennyire lenne bunkosag, vagy sem az, ha amikor mar zenet hallgat, akkor odamennek hozza, hogy "szia XY. Hogy vagy? Mi történt a labaddal?"


Szerintetek mennyire lenne bunkosag?



2016. febr. 25. 07:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem bunkóság! Kérdezd meg tőle először, hogy mit hallgat
2016. febr. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem, ha zene közben zavarnak. Én akkor meditálok, pihenek agyban és mindenki hagyjon békén. De persze, ha valaki odajön, akkor nem kiabálom le a haját. Csak nem örülök neki. :D De menj oda hozzá, nem fog bántani.
2016. febr. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mondhatsz neki olyankor bármit, úgysem hallja. :D
2016. febr. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lábával?
2016. febr. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Alapjáraton én is utálom ha félbeszakítanak zenehallgatás közben, de ha egy csinos lány jönne oda hozzám hogy beszélni kar velem akkor nem bánnám :)
2016. febr. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

4. Igen :D


5. Ez relatív, szóval kitudja, hogy o mit gondol rolam :D 😁😁😂

2016. febr. 25. 15:56
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha komolyzenét hallgat, az más, akkor ne zavard. De nekem nem tetszenek azok a srácok, akiknek egyfolytában ott lóg a fülükben a fülhallgató, legalább könyvet is olvas néha?? Nálam ez az állandó zenehallgatás a primitívség jele.
2016. febr. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7. nem hiszem, hogy komolyzene :D

nem tudom, hogy olvas-e könyvet,ennyire nem ismerem és könyvvel mászkálni nem szoktam látni, ami nem jelent semmit se. én olvasok, mégse mászkálok könyvvel a kezemben és néha a telefonon olvasok, amit más nem tudhat, hogy éppen akkor olvasok :D :)

2016. febr. 26. 16:09
 9/10 A kérdező kommentje:

7. " Nálam ez az állandó zenehallgatás a primitívség jele.

"

miért? :O

2016. febr. 26. 16:10
 10/10 anonim ***** válasza:

7. miért lenne a primitívség jele ha valaki állandóan zenét hallgat?

Én is ha utazom állandóan azt csinálom ha nincs társaságom, és messze nem vagyok primitív, csak például szeretek elzárkózni a külvilág elől és szeretek relaxálni, és erre egy tökéletes mód a zenehallgatás.

Nem értem miért lenne ez primitívség... :D

2016. febr. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!