Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek alapján szerintetek bír...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján szerintetek bír ez a lány? Ha igen hogy kéne lépjek? (egy kis történetecske lesz)

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány akivel első óta ismerjük egymást és még a legkisebb osztályokban piszkált és hát én visszavágtam szóval sokat marakodtunk :D Felsőben már nyilván nem volt ez de voltak utalások,hogy tetszek neki. De egyáltalán nem volt semmi,úgy mégsem jöttünk ki és nem is sokszor beszéltünk.Az osztály is akadály volt valahogy. Most már középiskolába járunk 3.éve és a buszon szoktunk találkozni és látszik rajta olyankor,hogy örül, jól el szoktunk lenni. Amikor meg haverral vagyok akkor kicsit megvetően néz rá,mintha nem örülne,hogy nem tud hozzám ülni.

Ma is ketten jöttünk,nem tudom,hogy ezeket utalásnak szánta-e,de beszélt arról hogy vannak fiúk az iskolájában akikkel haver de nem járnak meg semmi,kérdezősködött,hogy hova mennék el,meg ilyenek. Aztán meg megvárta azt a megállót ahol én szállok és hazakísért. Azt mondta,hogy még akar velem lenni,beszélgetni. Ezek alapján mennyire bír ha egyáltalán? Haverilag vagy komolyabban? Amikor találkozunk nem nagyon történik semmi csak beszélgetünk a végtelenségig. Nem tudom hogy kéne kezeljem ezt. Lépnem kéne és ha igen hogy? Vagy jön magától minden ha bír? Egyébként nekem bejön kinézetre és személyiségre is,mert amúgy nem vagyok egy nagy nőcsábász, eléggé visszahúzódó vagyok de vele nagyon jól el tudok lenni. Néha úgy érzem,hogy ő számomra az első és egyetlen lány.

(bocsi ha hosszabb lett a kelleténél)


2016. nov. 17. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem bejössz neki,és arra vár hogy lépj. Mondjuk elmondhatnád egyik alkalommal hogy tetszik neked és ha neki is tetszel akkor minden megy magától :)
2016. nov. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ahhhw. :3

Nekem miért nincs ilyen szerencsém...?

Nem csak bír, de szerintem szerelmes is beléd.

Most úgyis jön a karácsony, lepd meg valamivel az ünnepekre. :)

A leírtak alapján olyan jó pár lesztek... :3 (Már ha lépsz valamit... :D)

[Írhatsz PM-et]

2016. nov. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Jajj nem gondoltam,hogy ilyen nyálas lesz :D Azért nem ilyen a dolog mint ahogy a leírásból átmegy.Sokat hülyülünk meg főleg sokat ironizálunk egymással.Ne ilyen romantikásan képzeljétek el,hogy dúl a láv :D

Köszi amúgy

2016. nov. 17. 20:09
 4/4 anonim válasza:
Szerintem ez felejtős. Tapaszatalat.... Keress mást aki szeret elsőre is.
2016. nov. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!