Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Baratnomnek szeretnek ajandeko...

Baratnomnek szeretnek ajandekot venni mikulasra es karacsonyra. Mikulasra valami kisebb ertekre gondoltam pl egy horgony karkotore az jo lenne szerintetek? Karacsonyra mit kene? Nagyobb ertekut (20 ezer korul). A lany 15 eves!

Figyelt kérdés
[link] ez lenne a karkoto amit kineztem emrt tudom hogy a kedvenc szine a voros

2016. nov. 17. 00:54
 1/6 Dreed válasza:
100%
Szerintem ez tökéletes lesz neki,de ha mellé még tervezel valami romantikus dolgot,étterem vagy közös filmezés ,stb.. akkor tökéletes este lesz.Az ár meg nem igazán számít :)
2016. nov. 17. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
9%
Karacsonyra szerintem valami izleses ekszer vagy ajandek csomag ami tartalmaz parfumot tusfurdot meg ilyesmiket.:) esetleg miion roses.vagy sima csokor.vagy valami gyonyoru ruhat vehetsz neki amibe o meg nem tudja de elviszed vacsorazni es azt kell felvennie:) en helyebe ellenek ragattatva tole:D persze a romantikus este az alap:D
2016. nov. 17. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Million* u.i.:remelem segitettem :)
2016. nov. 17. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszi!
2016. nov. 17. 21:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szép a karkötő, de mondjuk én csinálnék Mikulásra csomagot, kicsit finomabb édességekkel, s a karkötő is belekerülhetne. Karácsonyra parfüm (a tusfürdős szettet nem ajánlanám, se virágot), karóra, könyv, ezüst ékszer.
2016. nov. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nagyon Szép a karkötő. Én is vennék mellé csokikat. Karácsonyra meg drágább parfüm. vagy ezüst lánc szívecske medallal. Ruha méretét azért nehéz eltalalni.
2016. nov. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!