Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van barátom és nagyon mdg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom és nagyon mdg vagyok ijedve. Mit csináljak (többi lent)?

Figyelt kérdés
Van barátom és nagyon szeretjük egymást azonban az ofőm sokszor mondja hogy szereti és imádja ahogy nevetek és én olyankor zavarban vagyok meg nevetek mert magyon jól esik csak mindig visszafogom magamat... Éjszaka volt.egy álmom amiben benne volt az ofőm és kedves volt és én nekem megtetszett az a dolog után az álmomban természetesen.Aztán amióta felkelltem ezen jár az agyam hogy tényleg tetszhet-e az ofőm mert tényleg kedves és jól ellehet vele beszélgetni... Viszont most nem tudom mit érzek és nem tudom hogyan tudnám kideríteni...Nem tudom hogy mit tegyek.Normális válaszokat várok. 15/L

2016. nov. 19. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:
79%
A barátoddal foglalkozz!A tanároddal nyilván nem lesz semmi.
2016. nov. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
31%

Szióka!

Na figyu, ha van palid, akkor miért álmodozol az osztályfőnöködről? Ez azért kicsikét beteg dolog. Az osztályfőnöknek az a dolga hogy kedves legyen az osztályával. Erre nem gondoltál? Na sziamia. xxx.

2016. nov. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!