Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg szeretnék ismerni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg szeretnék ismerni egy fiút, mit írjak neki, hogy ne legyen gyanús?

Figyelt kérdés
Az iskolámban van egy srác, eggyel alattam jár, és eléggé tetszik. Valószínűleg hetero, de szeretném megismerni, összehaverkodni vele ha mást nem is. Facebookon már ismerősök vagyunk, de még soha nem beszéltünk, egyáltalán. Hogy kellene ismerkedést kezdeményeznem? 17/f

2016. nov. 19. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
semmit szerintem
2016. nov. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha van olyan esemény, amin mindketten résztvesztek(pl buli vagy csak simán szivarosok vagytok mindketten kimehetsz véletlenül te is), akkor és kezdj el akármilyen témáról beszélgetni. Lány vagyok és más ötlet nem jutott eszembe.
2016. nov. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
9%
Oh látom töröltétek a válaszom, én azért még egyszer ideírom, hogy hagyd őt békén, mert csak szétcseszed az ő életét is. Menj olyan helyre, ahol biztosan találsz magadfélét, akkor senkinek nem megy tönkre az élete.
2016. nov. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Már miért menne tönkre akárkinek az élete is? Csak mondom, hogy nem vagyok nyíltan meleg. És retardált sem vagyok, hogy rányomuljak valakire, aki nem meleg. Csak szimplán össze akarok barátkozni vele, hogy legalább ennyi megadasson, ha már más nem lehetséges alapból. Jó lenne megismerni, ennyi.
2016. nov. 20. 00:59
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Király. De az alap válaszomban erre írtam is valamit, talán ha nem reportoltad volna, most nem kéne védened magad. Na mindegy, te dolgod, csak ne éld nagyon bele magad
2016. nov. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem volt világos az a mondatrész, hogy "legalább ennyi megadasson, ha már más nem lehetséges alapból"? Értelmezd kérlek, mert látom nem tiszta.
2016. nov. 20. 21:35
 7/9 A kérdező kommentje:
Most nézem, hogy átrakták másik kategóriába a kérdést...sok lesz így a troll érzem :')
2016. nov. 21. 22:23
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A srácnak igaza van!

Nem kellene belevágnod. Megismerkedtek, beszélgettek, barátság is kialakul köztetek. Titokban beleszeretsz, és akkor jönnek majd a gondok!

Te szeretnél többet, testi kapcsolatot is, de mivel Ő hetero, ezért ez nem jön majd össze.

Jön az epekedés, a vágy, és ha nem tudod kezelni magadban, akkor a depresszió!


De, ha ezt végig gondolod, és nem lesz gond belőle, akkor rajta! Akármilyen témát felvethetsz, ha visszaír, akkor nyerő vagy.

Én, azért a személyes beszélgetésnek vagyok a híve!

2016. nov. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hmm, végül is van benne igazság. Aki legutoljára tetszett, arra rá tudtam írni, mert tudtam hogy ugyanaz a kedvenc bandánk, összehaverkodtunk, egy darabig epekedtem, de mára már elmúlt teljesen, és haverként tekintek rá. Valószínűleg ez lenne az illetővel is, de azért örülnék ha ilyen helyes haverom lehetne, tudnék gyönyörködni benne :D
2016. nov. 22. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!