Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miről ismerni fel egy HIV...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről ismerni fel egy HIV fertőzöttet?

Figyelt kérdés
Valaki itt azt írta, hogy ki lehet szúrni. Na kíváncsi lennék hogyan, mert szerintem sehogy. Láttam már fertőzöttet és nem mondtam volna meg...
2015. okt. 18. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát nem is!

Vannak jelek, de az annyira lehet teljesen más is!

2015. okt. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak azért is rakom ezt ki, mert egy csomó heteró is azt hiszi kiszúrná, pedig egy csomó "rosszlány" beteg, stb. Azt se értem, aki rosszlányhoz jár és mondjuk ha szexelnek a szájába élvez, miért gondolja, hogy nem lehet a lánynak baja? Hisz másnak is hagyja a lány. Na nem HIV fertőzött, de egy szifilisz simán lehet...
2015. okt. 18. 20:31
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet meglátni senkiről, hogy HIV fertőzött. A HIV fertőzés nem jelent AIDS megbetegedést, van, aki bár fertőzött (és fertőz!), ő maga sohasem lesz beteg, csak vírushordozó.
2015. okt. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Komolyabban kéne ezt oktatni a suliban, mert a tiniknek meg sokaknak fogalma nincs mit hogy kaphat el. Sokan állítják pl h szájbaélvezéstől nem lehet baja. Holott már a csók és a szopás is bizonyos dolgokat terjeszt. Pl Hepatitis...
2015. okt. 18. 20:41
 5/9 anonim ***** válasza:
Még az AIDS sem feltétlenül felismerhető, ha valaki kezelteti rendesen. Szerencsére már nagyon előrehaladott az orvostudomány. Nem néz ki minden HIV vagy AIDS beteg, mint Freddy Mercury az utolsó hónapjaiban, ő pl nagyon le volt már robbanva.
2015. okt. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fontos azt is megjegyezni, hogy egy ma elvégzett HIVteszt az egy hónappal ezelőtti állapotot mutatja meg. Mert a vírus a fertőződést követő negyedik hét utántól mutatható ki a vérmintából.
2015. okt. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
11%
Pl ha feka az illető
2015. okt. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsó, ez most lehetne vicces, de valahogy nem az. Oké, tény, hogy egyes afrikai országokban döbbenetes arányban HIVpozitív a lakosság, rákerestem,

A tipikus szubszaharai országban a HIV+ok aránya pár százalék..:-ooo (Európában 0.1 - 0.4 %)


De pl. egy amerikai feketének ehhez nulla köze van, az őseit mondjk 300éve vitték el Afrikából, ez olyan, mintha valkiről kiderülne, hogy törökök voltak az ősei, mert 1700ban még hódoltság volt.


Viszont a rasszizmus már így is elég erős MOn, nem kell még ilyen kommentekkel is erősíteni.


Ez az európai helyzet, nem árt átfutni:

[link]


Az szubszaharai-afrikai helyzet:

[link]

2015. okt. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Semmi külső jele nincs, az AIDS-esek között sem lesz mindenki Kaposi-szarkómàs, az élet nem Philadelphia.
2015. okt. 19. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!