Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki a szalagavatója...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki a szalagavatója legvégén, a keringőre fölkér, akkor lehet, hogy tetszem neki? Meg előtte is többször odajött táncolni. 16/l,18/f

Figyelt kérdés

2016. nov. 20. 08:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Sztem tetszel neki :) aki lassuzni ker föl, az mar akar valamit ;)
2016. nov. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :) Én is nagyjából erre gondoltam.

Ez mind tegnapelőtt volt, és nem tudom, hogy most illene-e neki írnom valamit, nem venné-e tolakodásnak.

2016. nov. 20. 08:17
 3/14 A kérdező kommentje:
Ja és úgy, hogy egész szalagavatón nem kért föl mást :)
2016. nov. 20. 08:27
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem írj neki, hogy nagyon jól esett neked, hogy felkért táncolni.:) Vagy valami hasonlót.
2016. nov. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi, valami ilyesmire gondoltam én is, csak nem tudom.. Tökre félek. Abban sem vagyok biztos, hogy ő tetszik-e nekem egyáltalán. És ha ráírok, és kiderül, hogy én tetszem neki, de valamiért rájövök, hogy ő nekem nem, akkor itt ez a helyzet, hogy úgy teszek, mintha, aztán visszalépek, mintha csak szórakoznék vele.:/
2016. nov. 20. 09:15
 6/14 A kérdező kommentje:

Ti fiúk felkérnétek valakit így, ha nem tetszene nektek? Vagy úgy fölkérnétek valakit, hogy nem akarsz tőle semmit, csak további haverságot?


Úgy érzem, lépnem kéne valamit, de nem akarok hülyét csinálni magamból..

2016. nov. 20. 23:03
 7/14 anonim ***** válasza:
Tavaly pontosan ugyanez a szitu volt velem. 16 voltam, a srác 18, felkért, táncoltunk, majd történt ez-az, bár ez már csak a mi személyiségünk miatt alakult ki, de egyébként mindketten szerettünk volna valamit. Egyszer együtt is aludtunk (aludtunk!), illetve elhívott randizni is. Nagyon jó volt, de majd szépen rácsesztünk! De ez már csak teljesen a mi hibánk volt. Szerintem bejössz neki.
2016. nov. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
60%

Biztos tetszel neki, csak fel elmondani.... de nehogy irj mar neki h "de jo volt" akkor inkabb mond meg. Ez nagyon gyerekes lenne.

Egy no amugy se kezdemenyezzen... tudsz te jeleket kuldeni ugyis neki h eszre vegye h neked is tetszik, es akkor ő kezdemenyez!

2016. nov. 22. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Utolsó ezzel csak az a baj, hogy alig találkozunk. Tavaj ilyenkor óta ez volt a 4., hogy láttuk egymást.

Szerintem is csak fél elmondani, és nagyon úgy érzem, hogy most nekem kêne lépnem, csak nem tudom, mit.

2016. nov. 22. 15:16
 10/14 anonim válasza:
Akkor nincs mese :) írj ra :)
2016. nov. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!