Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki a szalagavatója...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki a szalagavatója legvégén, a keringőre fölkér, akkor lehet, hogy tetszem neki? Meg előtte is többször odajött táncolni. 16/l,18/f

Figyelt kérdés

2016. nov. 20. 08:11
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszi :) Az lesz.

Csak várok egy pillanatot, amikor online van, és akkor gond nélkül ráírok, és foghatom arra, hogy êpp zumbára várok és unatkozom, és láttam, hogy elérhető.

De eddig valahányszor ránéztem, mindig ilyen 5 meg 10 perce volt fönt..:D

2016. nov. 23. 14:12
 12/14 anonim válasza:
Szabad érdeklődni, hogy hogyan alakult azóta a dolog? :)
2016. dec. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Szerintem is!:))
2016. dec. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Hát ööö.. igazából sehogy :D

Nem volt soha fönt, és nem szeretném, hogy nyomulásnak vegye vagy ilyenek.


Tudom, kifogás kifogás kifogás... De nem egyszerű. Pedig tényleg nem kéne paráznom, mert csak barátok vagyunk, úgyhogy valszeg csak én dimenzionálok túl mindent. Csak annyira jó lenne vele beszélni, vagy legalább esélyt adni neki, hogy lépjen.


Mert a szalagavatón is sokáig, de tényleg ilyen fél órákig hozzám se szólt, aztán egyszer odajött fölkérni, azután tök sokat táncoltunk. Majd volt egy kis szünet, és akkor a keringőre odajött.


Szóval lehet, hogy olyasmire vár, ami a valóságban egy egyszerű rámosolygás lenne, de virtuálisan sajnos nincs ilyen gesztus:(

2016. dec. 1. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!