Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés csókolózni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés csókolózni?

Figyelt kérdés

2016. nov. 20. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Biztos jó :D
2016. nov. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha érti a dolgát az illető (meg persze te is), és megvan köztetek az összhang, akkor csodálatos. Tényleg. A világ megszűnik körülöttetek és csak ti ketten vagytok, érzitek egymást valami felfoghatatlan érzékszervvel. Ez a mondat most úgy hangzott mintha valami romantikus regényből szökött volna meg, de tényleg ilyen.

Egyébként meg lehet borzalmas is, nem akarlak lelombozni, de van hogy annyira sok a nyál hogy már a homlokod is nyálas, vagy szegény partnered nem ismeri a fogkefe és a fogkrém fogalmát... persze ezeket egy első (nem csak legelső, hanem valakivel az első) csóknál nem veszed észre, de ahogy telik az idő, egyre inkább rájössz hogy "meh ezt az embert nem akarom többet megcsókolni"... én többször is jártam már így...

Remélem tudtam segíteni, illetve nem vettem el a kedved :D

Ja, és ne feledd, ha két ember csókolózik, akkor alkotnak együtt egy nagyon hosszú csövet, aminek mindkét vége egy végbélnyílás.

2016. nov. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
Jo feltéve ha a fiu is meg te is tudsz csókolózni.. A legutóbbi csokom szörnyű volt olyan szarul csókolt a srac .. Mintha a kutyám elkezdett volna nyalogatni.. 😂😂😂
2016. nov. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%
Na most szóltad el magad hogy már csókolóztál már a kutyáddal😱😚😂😂
2016. nov. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!