Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ráírjak-e a lányra, ha?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírjak-e a lányra, ha? (többi lent)

Figyelt kérdés

Röviden elmesélem a sztorit. :)

Van egy lány,őt elhívtam valahova (lényegtelen a helyszín most :D),nincs még időpontja az eseménynek. A lányt kb. két héttel ezelőtt hívtam el erre az eseményre,ő igent mondott rá,pedig ugye örültem és kicsit csodálkoztam is,hogy egy olyan eseményre mond vki igent,aminek nincs még időpontja,csak annyit tud róla,hogy majd vmikor lesz. :D Mondtam neki,hogy majd szólok,ha lesz időpontja az eseménynek.Már 2 hét telt el azóta,és még nincs semmi időpont,talán jövőhéten lesz.

Annyi infót még elárulok,hogy egy suliba járunk és élőben hívtam el,nem facen,pedig én még kicsit félénk vagyok ezen a téren.

Szóval a fő kérdésem az lenne,hogy ráírhatok-e a lányra ma,holnap etc. etc.,vagy akkor,mikor meg van az időpont a programra ? Örülne-e vajon neki,hogy csak úgy a semmiből ráírok majd az időponttal ?

Remélem,érthető minden. :)

A válaszokat előre is köszi !!! :)



2016. nov. 20. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze :D


Románc incoming :D


GL :v

2016. nov. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Írj rá, ha az nap mondod el neki az időpontot lehet hogy azt mondja hogy ma nem jó mert valami fontosabb dolga van :D
2016. nov. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ne várj vele írj!
2016. nov. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!