Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Mit írjak neki? /F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Mit írjak neki? /F

Figyelt kérdés
10.-es vagyok, és van egy 9. Es lány, akit korábban nem ismertem, és alacsony, és a mellei nagyon nagyok, és formásak, és a feneke is, és az egész teste jó formás, és az arca is nagyon szép. Nem akarok tőle semmit, csak izgató, maga a viselkedési stílusa nem tetszik, meg amúgy is az idősebbek keltik fel a komolyabb szándékom.. Mindig amikor szembe jön velem, nem bírok ellenállni neki, és nézem a melleit, vagy rá rá pillantok. Hátulról is szoktam nézni gyakran, az egész testét.. Ma pedig bejelölt facebookon, és rám írt, hogy "Szia, neked így tetszenek a melleim?" nem írtam vissza neki, és nem is tudja, hogy láttam, mert nem kattintottam rá. Szerintetek mit írjak neki vissza? Nagyon zavarba jöttem emiatt. Főleg hogyha holnap megyek iskolába, akkor gondolom ott is megkérdezné, szóval mindenképp vissza akarok írni neki, nem akarok bunkó lenni, csak nem tudom, mit írjak.. Szerintetek? Miért írt rám? Örül neki, vags bunkónak néz miatta? Nem tudom, hogy deltűnően néztem e, de elvesztem mindig bennük. Mindig olyan ruhában van, amin nem látni be a mellei közé, viszont a formája jől látszik, és elég feltűnő..

2016. nov. 21. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
xxddddd
2016. nov. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi a f_asz :ooo

Hat te nem vagy szazas az biztos

2016. nov. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Írd azt neki hogy szépek de ne azt hogy "persze hogy tetszik"mert akkor azt hiszi hogy ő neki most milyen szép..

Na szóval azt írd neki hogy szépek de ha küldene meltartó nélkül jobban megtudnád mondani.. Szívesen :) :DDD

2016. nov. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 a kis perverz meg batoritod meg otletet adsz neki hogy hogy kerjen melltarto nelkuli kepet a csajtol..nagyon bolond vagy :'D
2016. nov. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#3 vagyok.. #4 De mieeellt?😂😂
2016. nov. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na el ne kezd mar ezt a "de miert?"-et
2016. nov. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mondjad neki, hogy nagyon tetszik és csak úgy habzsolnád! :D én ezt írnám neki és rástartolnék a csajra
2016. nov. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!