Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire utalnak ezek? (Van 1...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire utalnak ezek? (Van 1 srác, aki tetszik & ezeket csinálja. ) 13/L

Figyelt kérdés

Néz...de sokszor,sokáig és olyan NAGY cuki szemekkel. Ja és MINDENHOL. De legtöbbször szemezünk.

Mellettem ül a suliban & fogott 2 ceruzát,egymásnak tolta azoknak a hegyes végeit meg rajzolt egy kört a papírra és átszúrta tollal.

Egyszer hazakísért de akkor nem igazán beszéltünk.

7 éve vagyok szerelmes belé,csak az a baj hogy a volt szerelmère elég rosszat mondtam...mondjuk elköltözött a csaj...egyre többet dumálunk azóta...utánoz,röhög a hülyeségeimen...stb.

Ja meg odamegy a haverjához & együtt néznek.

Lehet még esélyem nála?



2016. nov. 22. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennyiből még nem igazán lehet tudni, csak annyit, hogy baráti kapcsolatba vagytok, mivel a fiú nem lépett eddig, és ha nem fog, akkor szerintem azok is fogtok maradni.
2016. nov. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

6 évesen szerettél bele...? Oké.

Segítek. Ez nem szerelem, max. kötődés.

Hidd el... Majd egy-két év múlva lehet az, de így még nem.

2016. nov. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azert a papiros az durva :Dddddd. Szerintem vigyazz vele :D
2016. nov. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!