Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Titeket zavar, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket zavar, ha egy alapból szőrös testű srác teljesen leborotválja a testét, mert neki úgy jobban tetszik saját maga?

Figyelt kérdés
(sportos alkat)

2016. nov. 7. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

Igaz fiú vagyok, de demokrácia van.


Szóval sehol se gáz, de a lábadon meg a kezeden meg buz.is... így borotválkozz :D

2016. nov. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz.Pont olyan dolog ami egyébként tényleg lényegtelen.Brutál felszínesnek kell lenni ahhoz hogy ez bárkit bármi módon zavarjon.


15/L

2016. nov. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok

Az üzenetedre válaszolva kérdező:


Nem vagyok álszent.Egy szóval nem mondtam hogy össze jönnék olyan emberrel akihez nem vonzódok/nem tetszik.

Csak azt hogy engem személy szerint egyáltalán nem érdekel hogy borotválja e lábát,kezét stb.És mellékesen annyit is írtam még (csak hogy kifejtsem) hogy szerintem nagyon felszínesnek kell lenni ahhoz hogy valakinek ez alapján ne jöjjön be egy fiú.Ezt úgy értem hogy ha amúgy bejön egy fiú de meglátom hogy borotválja a mondjuk a kezét attól nem fogom rögtön leírni.

2016. nov. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar, a saját szőrével azt csinál amit akar. 16/l
2016. nov. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna. 15l
2016. nov. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar,sőt egyetértek vele.
2016. nov. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Egyértelműen. Egy fiú legyen ápolt:)
2017. jún. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 -remete- ***** válasza:
Szerintem attól hogy egy hapsi borotválja magát még nem jelenti azt hogy ápolt is.
2018. aug. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!