Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hogy reagálnátok, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy reagálnátok, ha egy idegen fiú odaírná instagrammon a képetek alá, hogy "nagyon csinos"?

Figyelt kérdés

2016. nov. 23. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
leszarnák, mivel naponta több olyan komment is jön gondolom és nem a netes fenegyerekre kíváncsiak és én mit keresek itt 11:22-kor? beteg vagyok és halálra untam magam.
2016. nov. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ja,én is beteg vagyok

Személyesen sajnos nem ismerem

2016. nov. 23. 11:28
 3/5 anonim ***** válasza:
41%
Ha jó pasi örülnek, ha nem, akkor röhögnek a barátnőkkel, hogy nézd ezt a gyíkot, azt írta nagyon csinos vagyok.
2016. nov. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Semmit ,annyi ilyet ir mindenki ,bar van akik rimet meg verseket irnak na az mar isegesit :D
2016. nov. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Kedvesen megköszönném! Ő is kedvesen írja, ha ezt írja, tehát így illik!
2016. nov. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!