Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiu szivat engem alul...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honorka kérdése:

Egy fiu szivat engem alul olvashatjatok szerintetek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy egy fiu az osztályomból rám írt privátba mivel csak csoportba voltunk ismerősök mert csináltunk egy csoportot az oaztállyal. És ez mind whatsappon történ a fiú meg kérdezte hogy bejönw probáltam kerülni a témát de már könyörgöt hogy válaszoljak azt mondta tusnia kell én sajnálatból a hülse fejemmel azt írta igen kicsit pedig nem erre közölte velem hogy ő csak barátként szeret engem de utána mondtam neki higy én is csak barátként (nem vagyok normális) és ezek után elkezdett velem furán viselkedni pl: kirakott a csoportbol utana csinalt egy masikat es csak engem rakott be adminnak néha bunkó dolgokat csinált n3ha meg aranyosakat nem értem és rám irt megint hogy szia irtam neki szia ő megint azt orta szia ez igy ment azt kilépett másnak megint ugyan ez de megkérdeztem mit akar erre kilépet par perc mulva megint azt irta hogy szia de német suliba jarok szoval ez mind nemetul volt és aztán kerdezte tole hogy te vqgy az.... Nevet nem mondok ha nem baj :) és azt irta nem erre meglepodtem de tudtam hogy szorakozik mivel a sajat whatsapjan irt de ott nem a sajat neve van hanem egy szoveg igy is volt es kerdeztem tole hogy miert ir nekem es azt irta szep vagyok a kepemen es akaroke a baratnoje lenni mondtam neki nem mert nem ismerem de persze tudtam hogy o az csak hazudik legalabbis szerintem de egy csomo dolog eszembe jutott aztan letiltott feloldott megint ram irt hogy szia irtam neki azia azota nem irt de az iskolaba meg mintha kerulne meg nem is nez ram konyorgok nektek segitsetek kivancsi vagyok a velemenyetekre kerlek segitsetek higy mi ez a viselkedes ???? koszonom elore ia :)
2016. nov. 25. 20:01
 1/1 papics ***** válasza:
Ezt úgy írom hogy csak másfél sort olvastam az egészből, de nem bírtam megállni hogy ezt ne írjam le. Ha online akar valaki kapcsolatot létesíteni nem élőben, akkor nem lesz jó eredmény.
2016. nov. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!