Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tetszem neki vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tetszem neki vagy csak szivat?

Figyelt kérdés
Idén lesz egy fiú osztálytársam akire gólyatábor előtt ráirtam és el kezdett nyomulni rám például olyanokat irogatott hogy szép vagyok a facebook profilképemen meg hogy majd a gólyatáborban jó lenne velem beszélgetni. Azután gólyatábor első napjaiban egyszer kétszer észrevettem hogy engem bámul és mosolyog rám. Egyszer meg odajött hozzánk beszélgetni amikor a haverjaival lógtam és piszkálni kezdett meg olyan kérdeseket tett föl hogy: Tetszem neked? Ez az első napon történt. A további 2 napon meg nem foglalkozott velem csak a haverjaival. Szinte más lánnyal nem is láttam beszélni.

2016. aug. 25. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:
azért nem foglalkozott veled mert ignoráltad. Tudod, a legtöbb fiú, ha azt mondják neki hogy " nem vagy az esetem" vagy egyátalán nem válaszolnak olyan kérdésre hogy "tetszem neked?" akkor azt gondolja, hogy nem jösz be neki, úgyhogy továbbáll és nem fog a kegyeidért küzdeni. Női logika, sose fogom megérteni
2016. aug. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki :) De egyébként, mikor a fiuk a haverjaikkal vannak, sokkal másabb, mint ugy általánosságba :)
2016. aug. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mér amikor a lányok a barátnőikkel vannak az nem másabb?

Egymás előtt szerepelnek.


Próbáld még bűvölni a srácot kicsit, ha nem kapcsol meg szólj rá, hogy udvaroljon má normálisan, ha akar valamit, nem használtautót vesz!

2016. aug. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!