Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek bejön, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek bejön, ha egy lánynak thigh gap-je (kép lent) van?

Figyelt kérdés

Ilyenre gondolok, mint itt a két a lánynak: [link]


Nekem is ilyen lábaim vannak, megpróbáltam tenni ellene, hogy ne ilyen legyen, de nem megy. Azt hittem, hogy ilyen csak pár embernek van, de tegnap megtudtam, hogy sokan direkt ilyet akarnak és még küön neve is van ennek a comb közötti résnek.

Van, akinek ez bejön? Vagy mindenképpen csináljak velük valamit?


15l



#fiú #láb #lány #változtatás #comb #tetszik #combrés #thigh gap #comb közötti rés #maradjon így
2016. nov. 26. 16:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
62%

Nem jön be, de most nem az alapján fogok egy lányt szereti vagy sem, hogy átlátok-e a combjai között vagy sem. :)

Ezerszer fontosabb dolgok is vannak.

2016. nov. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
46%

Sajnos nem. De ez egyaltalan nem kizaro ok hogy emiatt ne jonnek ossze egy lannyal. De nem vonz.

18f

2016. nov. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%
Ha genetikailag ilyen, az eléggé vonzó. Hogyha azért, mert 30 kiló vagy, akkor az picit visszataszító.
2016. nov. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%

Úristen kérdező de nagy vagy!

Nem is tudtam, hogy erre van külön kifejezés :D

És igen, bejön. Nagyon is :)

2016. nov. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat:D Hát igen, erről én sem tudtam, hogy neve van, tegnap valami tök ms témában keresgettem asszem és akkor volt ott ez a kifejezés, én meg rákerestem.
2016. nov. 26. 16:10
 6/20 anonim ***** válasza:
54%
Nyugi szivem, nekem is ilyen, es ha akarnam, minden ujjamra lenne pasim. Akinek ilyen a csontozata, az nem igen tud vele mit csinalni, max balnara hizni. Nem ezen mulik, hogy csinos vagy-e!
2016. nov. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ne tegyél ellene semmit! Számomra pl kifejezetten szexi az ilyen comb rés! ;-)
2016. nov. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
96%
Nekem bejön, ha nem csont-és bőr a lány, hanem formás idomai vannak közben. Titkon arra gondolok, milyen jól hozzá lehet férni a puncijához...
2016. nov. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
50%

Eddig még nem is hallottam róla, de szerintem 1 nap után elis fogom felejteni :D nem azért mert annyit szívok (mert azért annyit nem szívok), hanem mert nem érdekel :D

17F

2016. nov. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%
Nekem bejön.=)
2016. nov. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!