Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális dolog?

Figyelt kérdés
Lehet rossz helyre tettem a kérdést azért is bocsi. Szóval 18 vagyok és kb 1 hónapja szakított velem a barátnőm mert azt mondta hogy mást szeret. És azóta csak heavy metalt hallgatok meg emo hajam lett, de előtte utáltam mind a kettőt. Ez normális? 18/F

2016. nov. 27. 09:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Persze. Ez ilyen tudat alatti lehet. A csaj utálta ezeket? Vagy nagyon bejött neki?

Ha utálta akkor ezzel akarsz neki "rosszat tenni, fájdalmat okozni" amit ö tett neked.

Ha bejön neki akkor ezért, hogy jobban tetsz neki...

Sajnálom:(

2016. nov. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem szerette. De nem azért csinálom hanem mert a többit már utálom
2016. nov. 27. 10:16
 3/13 A kérdező kommentje:
És soha többé a közelébe se mennék annak a k@rva ri.bi nek
2016. nov. 27. 10:18
 4/13 A kérdező kommentje:
Meg régen nagyon sok barátom volt de most egyikkel se akarok beszélni
2016. nov. 27. 10:19
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem normális a stílusváltás mert pl nőknél is van, hogy mikor nagy változás áll be az életükbe akkor frizurát vagy akármit váltanak. Ez is kicsit hasonló a tiédhez. Viszont az antiszockodást ne vidd túlzásba. Szakítás után pont az lenne a lényeg, hogy a haverjaiddal legyél akkor is ha semmi kedved hozzá. (Majd megjön a kedved ha már ott leszel)

Járj el rockkocsmába és ha tetszik ez a stílus hagyd meg, de dörgöld az exed képébe hogy jól érzed magad, szabad vagy stb. És tényleg az leszel

2016. nov. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem csak normális, de aranyos is :D
2016. nov. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ahha
2016. nov. 28. 11:26
 8/13 A kérdező kommentje:
Utolsó ebben mi az aranyos?
2016. nov. 28. 17:02
 9/13 anonim ***** válasza:

Nos belegondolva gyakorlatilag így lettem metalhead :D

Nos igazából nem voltunk együtt de párszor találkoztunk. Aztán mondta hogy nein. 9. előtt nyáron. Aztán én 9. félévében osztályttársam mutatta a Slipknotot meg BFMV ét. Én addigra kihevertem a kikosarazást, de tudtam a számaikra asszociálni. Még ha egy büdös kukkot nem értettem belőlük, csak a hang a dinamika a ritmus az energia, az érzéseket hallottam ki belőlük és nekem jó volt :D Azóta már végzős vagyok és megmaradt.

Úgyhogy elképzelhetőnek tartom, hogy ez normális reakció. De ne legyen emós emo hajad, mert azzal csak bajt hozol a fejedre, legalábbis SOK idő kell míg a környezted elfogadja, persze a nép körülötted...

Fel a fejjel, menny a haverokkal, ha egyedül vagy sírd ki magad, csak beszélgess magaddal hangosan hogy ez meg ez szar, aztán valaki mással is. Idővel elmúlik, de lassan és fokozatosan.

2016. nov. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
de egyszerűen nem tudok sírni... folyamatosan dühöngök csak
2016. nov. 30. 22:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!