Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez ilyenkor normális, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ilyenkor normális, vagy ebben az esetben mi lehet az ok? Hogyan tudnék vele komolyan beszélni?

Figyelt kérdés

Van egy srác, nagyon aranyos és kedves. Szégyen nem szégyen, tinderen ismertem meg. Elkezdtünk beszélgetni facen, majd telt múlt az idő egyre szimpatikusabb lett nekem. Ő ugyanezt mondta, mindig írt, szinte nem volt olyan perc, hogy ne írt volna. Telefonszámot cseréltünk,hívtuk egymást 1 nap többször is. Megbeszéltük a randi időpontját , aminek lassan most már 3. hete. Találkoztunk, elmentünk enni. Beszélgettünk, mindketten zavarban voltunk kicsit. Ki akartam fizetni a kajából az én részemet de nem engedte. Majd ahogy elmentünk a helyről szinte végig csendesen haladtunk egymás mellett. Nem történt semmi, ő cigiztett párat , a telefonját is bügykte párszor és hiába kezdeményeztem volna bármit nem volt magy reakció részéről. Majd elkísértem a buszhoz, hogy megy dolgozni, elköszöntünk. Utána írta, hogy megakart csókolni de nem érezte úgy, hogy bármilyen folytatást akarna részemről, hagytam volna e. Mivel nekem nagyon szimpatikus és elég értelmes srácnak tűnt/tűnik szeretnék vele többet is , mint barátság , ezért igennel feleltem. Aztán beszélgettünk és elmondta, hogy nagyon szimpatikus vagyok neki, de nem értem miért nem lépett akkor... (még kicsit régebb módi vagyok, szerintem a férfinak kell, de lehet rosszul gondolom, tapasztalatom sem sok van.) Csalódott voltam, aztán elmaradtak a beszélgetések ha kerestem nem írt , nem vette fel, nem hívott. A facen írtam neki , làtta de nem válaszolt. Majd egyszer mégis....Megbeszéltünk végre egy időpontot az újabb időt a talira, de nem keresett nem írt pedig azt mondta fel fog hívni mikor és hol. Aztán másnap megírta, hogy elaludt, pedig aznap volt a szabad napja. Azt érzem már meg sem akarja, de ha végre sikerül vele ma már nagy ritkán beszélni (pedig régen nem így volt), akkor azt mondja, hogy de. Tudom, hogy a férfiaknak idő kell. De mi lehet az oka, hogy ezt teszi? Miért csinálja?

Hogyan tudnék akkor az ő érzéseiről őszintén beszélni ha ilyen? Milor mondjuk ki, hogy felépített egy falat maga köré és hagyjuk inkább egymást? (Bár még mindig szívem szerint szeretnék tőle többet ,mint barátság)

Köszönöm a segítséget előre is és a normális kommenteket is, a regényért bocsánat !

19/L


2016. nov. 27. 17:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Sajnos úgy tűnik, hogy nem akar tőled semmit.Megírhatod neki, hogy beszélned kell vele vagy leírhatod neki vagy telefonon, de sok reményt ne fűzz hozzá!

Minden esetre sok sikert! :)

23/F

2016. nov. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!