Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normalis hogy rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normalis hogy rosszul esik? A baratomnak komolyan bejon vagy csak tulreagalom?

Figyelt kérdés

Sziasztok lehet kicsit butan hangzik a kerdesem vagy eleg ritka h ilyet tesz fel valaki de ugymond kicsit feltekeny vagyok illetve megmozgatta az agyam valami de ez nem lehet konkret feltekenyseg nyilvan de kicsit rosszul esik. a baratomnak van egy kedvenc enekes noje, koveti fbkon mrg a zeneit hallgatja meg ha teheti elmegy a koncertjere de tenyleg jo zenet csinal bar kicsit tulzasnak tartom. egyszer mondta a baratom h mert jol nez ki v h szerinte ez az enekes no nagyon jol nez ki.. es en nem tudom lattam videot rola meg kepeket dr tok ugy allitotta be a baratom mint vmi istennot pedig hat oke szep de szerintem semmi extra oO meg nem tudom meg amikor nem jartunk abbol az idobol feljott egy bejegyzesh a baratom uzifalara vki kirakott errol a norol egy fehernemus kepet es a baratom odairtah erre raneznie mindig jol esik ed tokre mar ilyen gondoltaim vannak h mivan h en nem vagyok eleg jo, ugysem lehet egy enekessel , beerem velem, meg mivan ha nemis ram hanem arra a nore veri, vele fantazial pedig am odavan ertem a baratom millioszor mondja h szeret meg 2 eve lassan h egyutt vagyunk csak akarhanyszor kijon ennek a nonek szama stb mindig igyideges leszek mert erre gondolok csak nemtom h van e alapja..

23L


2016. okt. 20. 23:08
 1/10 anonim ***** válasza:
nem normális,ez felesleges.
2016. okt. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert te sosem rajongtál senkiért, igaz? Szerintem feleslegesen aggodalmaskodsz. Ez más fajta rajongás, ez nem szerelem.
2016. okt. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Túlpörgöd, feleslegesen aggódsz. Én egy-két szupermodellt (pl Koleszár Adrienne) követek a facebookon és instán, és lelkesen lájkolgatok, a párom nem szokott szólni érte.
2016. okt. 21. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Ez csak egy énekes, és nincs vele kontaktja. Szerintem aki ilyen rajongó típus, az nem fog megváltozni.
2016. okt. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Istenem... A Föld megérett a pusztulásra..
2016. okt. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Költőnő? ***** válasza:
Úristen.
2016. okt. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De az még az egyik dolog, és a probléma kisebb része, hogy emberek 23 éves korukra odáig jutottak, hogy jaj a barátom talán egy énekesnőre veri a farkát, amikor annak kijön egy új száma. De hogy az első négy válaszoló milyen komolyan is vette a sztorit..
2016. okt. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező parája tényleg vicces, de azért az is megéri a pénzét, aki huszonévesen úgy viselkedik, mint egy tini, és ennyire odáig van valami random celebért, akit nem ismer, nem is tudja, hogy valójában hogy néz ki, stb.

Szerintem mindketten elég gyerekesek vagytok.

2016. okt. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Te megint az vagy aki kiakadt azon, hogy a pasija videón nézte a koncertes verziót????? Ha igen, akkor most már tényleg állítsd le magad, mert nagyon gáz vagy.
2016. okt. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én még ilyen hosszú mondatot életembe nem olvastam. Mindezt egy szuszra írtad le? Ha még belevesszük a sok rövidítést, hát rekorder vagy!
2016. okt. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!