Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jelentsen fel a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jelentsen fel a srácot?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Pénteken a suliban felelsz vagy merszet játszottunk a barátnőimmel és az volt az egyik kérés hogy teljes erőből rúgjak tökön egy srácot . Van egy fiú osztálytársam , akit ki nem állhatok , utálom . Szünetben ott állt az ablakban , én oda sétáltam és teljes erőből tökön rúgtam . A srác meg sem rogyott , elkapta a nyakam és izomból a falhoz csapott , közben szorította a nyakam , majdnem megfolytott . És mondta hogy még egy ilyen és elvágja a nyakam , és izomból nekicsapta a fejem a falba , és elájultam . Feljelenthetem őt ezért ?
2016. nov. 27. 17:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
K*rvàra megérdemelted.
2016. nov. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Kezdjuk ott hogy hulye vagy bocs hulyek vagytok ez nem jatek amit ti jatszotok.
2016. nov. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Meg is bántam . Biztos hogy fájt neki
2016. nov. 27. 17:56
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Hány évesek vagytok ti?? Felesz vagy merszet puszikra/csókokra szokták játszani, nem tökön rúgásra!! De egyébként a fiú is elég durva volt, hogyha tenneg ezt csinálta, de semmiképp se jelentsd fel, a te hibád is volt! És könyörgöm, ne játszatok úgy, hogy abból másnak baja legyen!!!
2016. nov. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Dreed ***** válasza:
96%
Ez kb. annyira értelmes mint hogy kirabolod a bankot ,majd feljelented mert kevés pénz volt benne. :D
2016. nov. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%
megérdemelted. Ha feljelentenéd, azzal csak még szánalmasabb, magadtól elszállt nyomorék lennél. Ideje leszállni a földre, és magadba nézni.
2016. nov. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%
gondoltál te arra mennyire fájt neki????????????????????
2016. nov. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
36%
Ennyi erővel ő is feljelenthetne téged.. xd
2016. nov. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Te elájultál, ennyi, de a fiúnak egy tökönrúgással maradandó bajokat is okozhatsz, ami miatt maximum téged lehet feljelenteni.

Normális vagy? Ez olyan, mintha téged teljes erőből mellbevágnának (márha már van).


Gondolkozz előtte, hogy mit is csinálsz, mert egy ilyen miatt lehet, hogy nemzésképtelen lesz (nem lehet gyereke)


Örülj annak, ha ő nem csinál semmit. 😑

2016. nov. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Elájul egy gyerek bántalmazás következtében és nincs semmi következménye? Nem voltak az iskolában felnőttek, nem derült ki az eset, nem foglalkoztak egy eszméletlen emberrel, eltussolták volna egymás között? Sántít ez a történet.


Véletlenül nem az a felelsz és mersz következő merése, hogy tegyél ki egy kamu sztorit erre az oldalra?

2016. nov. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!