Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik srácot választanátok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik srácot választanátok?

Figyelt kérdés

1. Izmos, hosszú hajú, középmagas(176 cm), nyitott, nyugodt lelkű, kedves, alkalmazkodó segítőész. Jó pasi, csak visszafogott, lazának tetteti magát pedig nagyon komoly, önfejű.(Ápolt srác, nem az a rocker, nem is rocker), őő Orlando Bloom hasonmás


2. [link] ilyen haj, picit egoista, néha kedves-néha elviselhetetlenül köcsög, vezéregyéniség, vidám, nagy nőfaló, menőző féle, "mindent leszarok", bár ő sem az a nagy bulizós.


3. Rapper, majdnem kopasz, melegítős style, tetkó, amúgy jó fej, két arcú mármint amit a világ felé mutat az a rapperes arca a másik meg rendes, hülyének tetteti magát pedig nem az.De tiszta eminem!!


4. Komoly body builder volt, de kb olyan mint a 3. többire, csak tetkó nincs.


Az a helyzet, hogy én még azt sem értem hogy ennyire különböző stílusú emberek hogy lehetnek olyan jóban mint ők, edzőteremben találkoztam velük 18-21 év közöttiek, egyetemisták. Mind a négyet kedvelem, tényleg úgy kedvelem őket hogy nem tudom eldönteni melyiket válasszam, egyik sem mászott rám, de velük lógok azóta. A 2. olyan mint a főnök, bár az 1. szavára ad mindenki (2. is), az első v a második a legjobb pasi, utána a negyedik majd a harmadik, de egyszerűen külsőségek alapján nem tudok dönteni, mert mindegyiket kedvelem, mindegyiknek vannak jó tulajdonságaik. Igazából 3.(ezen én is meglepődtem) és 1. olyan dolgokat tudok beszélni mint barátnőimmel. Mármint nem választani akarok köztük, de mind a négybe talán szerelmes vagyok?! Külső alapján 1 v 2, de mivel ez nálam már nem játszik nem tdok dönteni.


2016. szept. 28. 17:03
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Azért az elsőről írtam többet, mert nyitott és őt lehet kérdezni mindenről...
2016. szept. 28. 17:10
 2/13 anonim ***** válasza:

Te választottad a r!banc életet az az téged? Már bocs, de teljesen kivehető, hogy leszűrted a a többieket (ami valamennyire oké), és csak az érdekek vezérelnek. Ha valamelyikbe IGAZÁN szerelmes lennél, akkor az általad feltett kérdésre a válasz adott lenne. Olyan határozottan határozott, hogy minket néznél hülyének, ha azt mondanánk, hogy másikkal járj.

Ez az én véleményem. Lehet lepontozni, de nem változtatok rajta.

2016. szept. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
egyiket sem 17/f
2016. szept. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
2# Nem akarlak lepontozni, vitatkozni. Csak te gondolom soha sem szerettél több embert. Én sem vagyok beléjük még szerelmes, de azt érzem irántuk mint amit ex barátom iránt éreztem. Szivem szerint mind a néggyel csókolóznék, még akkor is ha ricbancnak mondanátok...
2016. szept. 28. 17:22
 5/13 A kérdező kommentje:
3# Gondolkodtam ezen. Nem gondoltam volna hogy igazad lehet... De rájöttem arra hogy szerintem csak azért "szeretem" őket, mert jobban tödőnek velem mint az exbarátom(első fiúm volt)
2016. szept. 28. 17:27
 6/13 anonim ***** válasza:
Az első túl komoly és érett hozzám a többi meg nem az én szintem
2016. szept. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
3. vagyok azért írtam hogy egyiket se mert nem vagyok meleg:D
2016. szept. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen. Mert egyikbe sem vagy szerelmes ez alapján. Akkor tudnád. A szíved jobban húzna felé
2016. szept. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Rám tökéletesen illik a 2-es leírása :3
2016. szept. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hogy érted 9#?
2016. szept. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!