Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Inkább változzak meg, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkább változzak meg, ha barátnőt szeretnék?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő..16 éves vagyok..és még nem volt barátnőm...beszéltem lányokkal akik azt mondták,hogy milyen aranyos vagyok cuki stb de senkinek sem.

Kezdem azt hinni,hogy mostmár a lányoknál nem megyek semmivel sem,ha rendes vagyok velük,bókolok nekik sokat és törődöm velük...nincsenek is nagy elvárásaim,sőt még talán elvárásaim sincsenek nagyon,váltsak a többi "fiú" stílusára,hogy bunkózom a lányokkal?

Rengeteg ilyen emberkét ismerek akik bunkóznak a lányokkal és mégis van barátnőjük..én nem ezt csinálom,ha tetszik egy lány,akkor próbálok a kedvére tenni mindenben meg ilyenek,de ez eddig nem jött be,hagyjam inkább ezt a fenébe és legyek olyan mint a többi,ha barátnőt akarok?



2016. nov. 27. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ne változz meg. Olyan kevés van már az ilyen fiúkból. Hidd el hogy megfogod találni a megfelelő személyt aki olyannak fog szeretni amilyen vagy.
2016. nov. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Neee! Ne valtozz meg, mert most ezek a normak. Te igy vagy jol, ahogy vagy. Azok bukozzanak ott ahol vannak, te meg majd egy normalis lanyt fogsz talalni :)
2016. nov. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
arra nem gondoltál hogy a külsőddel van valami?
2016. nov. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ne változz meg semmi esetre sem!!

Lehet azért nem érdekled a lányokat,mert azt gondolták,nyomulsz rájuk a kedveskedessel

2016. nov. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én nem tartom magam helyesnek,más lányok azt mondták,az vagyok..szóval nem tudom
2016. nov. 27. 18:57
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se változz meg. Ha megváltozol, a lány nem beléd lesz szerelmes, hanem abba a valakibe, akit te eljátszol. Hosszú távon pedig nem működne. Ráadásul azon, manapság egyre ritkuló lányoknak, akik nem a bunkó pasikra buknak, egyre kevesebb esélyük van, ha te is "átállsz", akkor marad kb. három normális srác xd (jó, talán kicsit több)

A lényeg, hogy ne változz, aki szeret, az úgy szeret, ahogy vagy, más pedig ne érdekeljen.

(Tudom, hogy most ez úgy hangzik, mintha itt okoskodnék - lehet azt is csinálom -, de tudom, mit érzel. Én és eszerint gondolkozok)

15l

2016. nov. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne változz meg. Bunkósággal felszedhetsz pár átlagos p*csát DE az igazi kincseket nem ezzel győzöd meg szóval kitartás :D
2016. nov. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jól vagy így, ilyen természettel feleséget fogsz találni, nem egyéjszakás kalandokat.


És kérlek szépen, egy percig se legyél irigy a bunkó srácokra. Barátnőt váltogatni, mint a zoknit nem jó.

2016. nov. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én azt mondom ha megtudsz változz meg. Tudod jópofa dolog hogy aranyos rendes vagy, és elvileg a lányok ezt értékelik... Csak nem 2016-ban és nem Magyarországon. Mindegyik ezt mondja, és oly érdekes szinte mindig az ellentétét látom. Nem érdekes?
2016. nov. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek,sokat segített:)

Utolsó..de,érdekes :)

2016. nov. 30. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!