Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a lány normális?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a lány normális?

Figyelt kérdés
Szóval, 16 vagyok és van barátnőm lassan egy éve. De van egy osztálytársam (lány)aki mellettem ül és régen barátok voltunk meg.most is csakhogy belém van zúgva. És órán mindig hozzámbújik és fúj. Mindig mondom neki hogy hagyjon békén ezzel. De a legdúrvább az volt amikor meg akart csókolni, komolyan.... agyrém. Hogy szoktathatnám le erről?

2016. nov. 29. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy nem akarsz tőle semmit, hagyjon békén mert te mást szeretsz. Ülj el melőle, szerintem ez lenne a legjobb.
2016. nov. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom mindig mondom neki hogy hagyjon de nem. Elülni meg nem ülhetek el.
2016. nov. 29. 18:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Cserélj helyet osztálytársaddal. Miért nem lehet?
2016. nov. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hosszú.... Senkisem akar mert hát nincsenek barátai eddig csak én voltam de ha így folytatja én sem leszek
2016. nov. 29. 20:49
 5/5 anonim ***** válasza:
De örülnék egy ilyen csajnak..
2016. dec. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!