Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert akar minden fiu csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert akar minden fiu csak baratkozni velem? Vagy baratsag extrakkal kapcsolatot? Milyen lany kell a fiuknak, akivel normalis kapcsolatot akarnak?

Figyelt kérdés

Rengeteg fiu baratom van (meg sok lany is persze, szoval nem csak fiukkal baratkozok:D), de egyikojuk se akar tobbet, ha meg igen, akkor csak baratsag extrakkal kapcsolatot. Tavaly volt baratom 5 honapig, nyaron pedig volt egy srac, akivel kicsit komolyabb lett a kapcsolatunk, de en beleszerettem, aztan utolag termeszetesen kiderult hogy o csak ilyen alkalmi kapcsolatot akar, nem akar rendes kapcsolatot es amugy baratnoje is van, csak "elfelejtette" mondani🙄 Most mentem gimibe, itt is az uj osztalytarsakkal/evfolyamtarsakkal joba lettem, sok kozos programunk van meg ilyesmi de latom rajtuk, hogy egyikojuk se akar tobbet. Komolyan mintha valami rossz film lenne, de ott is csak olyan van hogy a fiut teszik "haver-zonaba"😅 Es annyira erzem, hogy szuksegem lenne valakire, akit ezek a haverok nem tudnak potolni.

Nemtudom mi a baj velem, se belsore, se kulsore. Nem oltozkodok fiusan, nem nezek ki fiusan, mindenki mondogatja hogy jajj milyen szep vagyok(most nem azert mondom😅) meg lehet velem beszelgetni, eljarok otthonrol, szoval egyszeruen nem tudom milyen lanyt akarnak a fiuk. Fogalmam sincs mi a baj velem🙁


2016. nov. 11. 18:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindjárt jön valaki aki szívesen lenne veled kapcsolatban... csak idő kérdése.
2016. nov. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Remelem nem
2016. nov. 11. 19:21
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésben még szeretnél kapcsolatot, most meg már nem?

Nehéz eset vagy... :P

2016. nov. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 October15 ***** válasza:

3.: PLS.. :D


Kérdező: Ha belemész nyári unaloműzésbe akkor miért csodálkozol, hogy az jön össze?:D


Amúgy hány évesek vagytok, hogy mindenki dugó cimborát keres arrafelé?XD

2016. nov. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%

Engem érdekelne hogy nézel ki...


Magasság, kg, elsősorban.


Ha ezt leírtad, kérdezek tovább, míg ki nem derül, hol lehet a baj.


Privit is írhatsz nekem.

2016. nov. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

3-as marmint olyan kapcsolatot nem szeretnek, hogy irjon nekem egy csomo pedo, kielegitettlen 50es ferfi😄


16 vagyok, es a barataim is 16-17-18 evesek

A nyari kapcsolatba azert mentem bele, mert azhittem hogy komolyabb lesz😅

2016. nov. 11. 20:51
 7/11 October15 ***** válasza:

"gy csomo pedo, kielegitettlen 50es ferfi"


Ez kimeríti a BTK-t hát nem lebuktam ?XD

2016. nov. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
:)))))))))))))))))))))))
2016. nov. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
NajooXDDD
2016. nov. 11. 22:07
 10/11 NudliHercegnő ***** válasza:
A legfontosabb az, hogy ne azért keress kapcsolatot, hogy legyen. Azért lépj kapcsolatba valakivel, mert személy szerint szeretnéd magad mellett tudni az illetőt, csak így van értelme.
2016. nov. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!