Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú haverom (csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú haverom (csak olyan akivel beszélgetek) de nagyon megtetszett de nem tudom hogy mondjam el neki. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Beszélgetün de nem vagyunk a legjobb barátok volt már baràtnője meg mikor olyan 1-2 ève kérdezz felelekbe bevallota h szerelmes belèm de én nem mondtam el mert félek ès most nem tudom mit èrez és félek h nem marad meg ez a beszélő viszony ( osztálytárs)(előző bnòjével is baràtok voltak most meg egymáshoz se szolnak)

2016. nov. 29. 21:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát szerintem puhatolozz egy kicsit, hogy tetszik -e neki valaki stb. Tölts vele több időt, hívd el mondjuk sétálni vagy üljetek be valahova meginni valamit és beszélgessetek. És ha úgyvan úgyis kiforrja ez a dolog magát. Az, hogy meg nem szól a volt bnőjéhez az lehet azért is mert csúnyán váltak el vagy nem érettek meg ehhez. Nekemis volt egy nagyon jó fiú barátom, aki bevalotta, hogy többet érez irántam, kavartunk párszor de aztán megbeszéltük inkább maradjunk barátok mert úgy láttuk ez nem müködne. A maj napig nagyon jóba vagyunk és nem feszengünk egymás társaságába olyan mint azelött, csak éretten kell kezelni szerintem
2016. nov. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!