Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha megtetszett 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha megtetszett 1 olyan pasi, akit a haverjai " csajozós, pernahajder " jelzővel illetnek, de amikor én beszélgetek vele, totál más?

Figyelt kérdés
őszintén beszélt a dolgairól, sőt, a legutóbbi barátnőjével se azért szakitottak, mert ő volt a hibás.. miből lehet észrevenni, ha valaki szélhámos?
2010. aug. 8. 02:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
mindenki tud jó színész lenni
2010. aug. 8. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
szinte minden pasi hazudik. ne higgy egyiknek se.
2010. aug. 8. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
jajj, igen.. hazudnak.. de annyira.. édi :) folyton arra gondolok, h ez még egyszer nagyon fog fájni, de a mostani barátom mellett annyira elsorvadtam érzelmileg, h már szinte semmi se tud fájni, ill. meglepni. :S
2010. aug. 8. 02:53
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
még most felejtsd el ezt a pasit és akkor nem fog később sem fájni a hazugsága...
2010. aug. 8. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hány éves a srác? És te?
2010. aug. 8. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Szard le a barátait, neked ő kell!
2010. aug. 8. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Manipulatívak, és önzők vagyunk. De sose fogsz felhagyni a pasikkal. Ha tudni akarod hogy szélhámos e kérdezd meg van e töke. Ez alól tényleg senki se kivétel, akinek alkalma adódik kihasználja.
2010. aug. 8. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%

Nekem is van ilyen haverom. Lehet te vagy a mostani áldozat :)

Nézd, a srác tényleg egy "csajozós pernahajder", vagyis nézz már magadra, téged is befűzött. Őszinte? És? Azzal nagyon meg lehet fogni a lányokat. Amiben meg nem akar őszinte lenni, arról nem is beszél, nagyon egyszerű. Ha mindenki ugyanazt mondja, akkor azért lehet benne valami. Szépeket meg mindenki tud mondani, én is előtudom adni olyan beleéléssel az előző szakításom, hogy mindenki engem kezd vigasztalni, pedig rohadtul nem biztos hogy kellene. Nem hazudok, őszinte vagyok, csak a tálalás meggyőző.

Azért remélem nem koppansz.

25/f

2010. aug. 8. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%

Ha beleestél, nem tök mindegy, hogy milyen?

Vagy nem pont ezért tetszik, hogy csajozós meg szélhálmos meg stb?

2010. aug. 8. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"Mit tegyek, ha megtetszett 1 olyan pasi, akit a haverjai " csajozós, pernahajder " jelzővel illetnek, de amikor én beszélgetek vele, totál más?"


Szóval van egy pasi, aki csajozós. Debezzeg amikor veled beszél, akkor nem csajozós. Nyilván nem csajozott. Akkor két eset lehetséges: (1) fiú vagy (2) zöldségeket beszélsz.


"őszintén beszélt a dolgairól"


Azt honnan tudod? Hogy olyan ártatlan boci szemekkel nézett, aaaannyira őszinte volt? :)))))


"miből lehet észrevenni, ha valaki szélhámos?"


Nem tudom. Nem ilyen kategóriákban kellene nézni az embereket, hogy "szélhámos"-e, és akkor egyszerűbb lenne az élet. Fogalmazd meg pontosan, mitől tartasz, mert ez így, hogy "pernahajder" és "szélhámos" egy kosztümös filmben elmegy, a valóságban semmit se jelent.

2010. aug. 8. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!