Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudathatnám vele, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudathatnám vele, hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Tetszik egy srác, de egyszer már elszúrtam akaratomon kívül, és emiatt azt hiheti, hogy nekem nem jön be ő. Mit tegyek, hogy megmutassam, hogy valójában tetszik?

2016. nov. 30. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:
hogy cseszted el?
2016. nov. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hülyéskedtünk és kérdezte, hogy hogyha ő is ugyanazt írná-e nekem, mint egy másik srác, akkor őt is lekoppintanám-e én meg tökre zavarba jöttem, mert nem vagyok túl tapasztalt meg többen is hallgattak minket, és csak annyit válaszoltam hogy hát nem tudom meg nem is tudom mit, makogtam mindent össze vissza, és azóta elég távolságtartó, másnap hozzám sem szólt, rám sem nézett meg semmi
2016. nov. 30. 17:58
 3/9 A kérdező kommentje:
Még akkor mondtam akaratomon kívül dolgokat, ez csak nagyon rövidített változat :DD
2016. nov. 30. 18:00
 4/9 anonim ***** válasza:

ismerős, tudom nagyon tud fájni, de ha nem mondod meg neki minél hamarabb, hogy hogyan érzel valójában iránta, egyre jobban és tovább fog gyötörni a gondolat,hogy nem mondtad el neki, és nem tisztáztad magad a szemében

Szerintem találkozzatok suli után és kettesben beszéljétek meg a dolgot ;)

2016. nov. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
58%
A leirtak alapján gondolom lány vagy. Nos a kezdeményezés a fiú dolga. Ha megmondod neki hogy tetszik neked akkor "elbízza magát" és egy egoista marha lesz. Ez persze női logika. Férfi szemszögből nézve igen az lenne a legjobb ha tisztáznátok ezt és akkor rengeteg gyötrődéstől megkímélnéd magad. Nehogy addig várj ameddig becsajozik vagy valami.
2016. nov. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon nehezen tudom az ilyeneket közölni, még barátnőm sem tudja, hogy tetszik, mert nem tudok semmit elmondani. :/ Ezért gondoltam valami jelre, mint pl a mosolygás, stb csak ennél kicsit nyilvánvalóbbra, mert én mindenkire mosolygok :D
2016. nov. 30. 21:55
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha jel kell, itt van pár:

-elejted valamilyen cuccodat.

-párnak választod mondjuk tesin

Egyébként nem lesznek egoisták a Fiúk, hogyha elmondod nekik az igazat. Csak az egoista, aki eleve az, vagy hogyha "beütötte a fejét".

Ettől tehát nem.

Több jel hirtelen nem jut eszembe,de ha távolságtartó, akkor te húzódj közelebb hozzá. :) Nem kell vele beszélned, csak ott vagy mellette. :)

Sok sikert!

2016. dec. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Viszont ez jó megoldás. Ha a barátnőd mondaná el neki akkor nem lenne olyan gáz.
2016. dec. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2016. dec. 2. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!