Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudathatnám egy 15...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudathatnám egy 15 évvel idősebb nővel hogy tetszik?

Figyelt kérdés

Van egy kb. 30 fölötti nő aki nekem nagyon tetszik (minden nap láthatom, kávézóban dolgozik) és szívesen lefeküdnék vele, de neki van családja. (Majdnem elvállt egyszer, de aztán mégsem). Hogyan tudnám neki ezt jelezni és felismerni a visszajelzését? (A felismeréssel nem sok gond lenne, de úgy kéne neki ezt jelezni hogy kétértelmű legyen, ha akarja észrevegye)

A családjaink viszonylag jóban vannak, csak finom jelzés lehetséges.

Az alapszituációt leírtam, elég bonyolultan sikerült megfogalmazni.:D

18/F



2016. jún. 22. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
14%

18 elmultál ezzel már gond nincs!

Közeledj hozzá barátként mikor meg olyat mond amire lehet valami poénos bókot benyomni nyomj be neki egyet...

Én egy ruhabolti csajjal úgy feküdtem le hogy páromnak jártam ruhát venni alkalamra majd egyszer leált velem beszélni benyögte hogy ő kövér nem fogyott le a terhesség alatt majd mondtam neki te bolond vagy gyönyörű vagy adta magát a szitu beszélgettünk mondtam neki mennem kell majd ha jövök boltba benézek hozzá monta de jó vár majd és mosolygott 2 nap mulva "arra" sétáltam megint beszéltünk majd közölte nem jönnék érte este? mondtam hát legyen lehet róla szó és ennyi....

15 ével volt idősebb tőlem

2016. jún. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Így van!

Óvatosan bókolgassál.(ne nyomulva)

Éreztesd,hogy tetszik neked.

Ha vevő rá,akkor el lehet engedni kétértelmű poénokat,megjegyzéseket.Jó esetben a reakciójából látni fogod,hogy meddig mehetsz el.

F40+

2016. jún. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%

"Szia, am megb*sználak"

:')

2016. jún. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Goloth válasza:
11%

Én egy tőlem 22 évvel idősebb nőbe vagyok szerelmes nagyon! Több hónapja tart a románcunk! Az Ő szavaival élve a párja láncra vert rabszolgának tartja! A gyerekei szintén! Nincs élete,otthon! Mindig csak a munka,munka munka! Tőlem mást kap! Békét nyugalmat,kikapcsolódást,szerelmet,romantikát,és egyáltalán törődést! Ezeket természetesen önzetlenül! Verseket írok hozzá! Ragyogtatva tartom a kapcsolatunkat! Apró meglepetések sorozata!Éreztetem vele hogy egy csodás NŐ! Mert erre vágyik szerintem a többség! Ezt próbálom neki úgy megadni hogy sose legyek neki sok vagy kevés!

De egy biztos minden egy kávémeghívással kezdődött! :)

30/F

2016. jún. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!