Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel kéne elérnem, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel kéne elérnem, hogy valami történjen is?

Figyelt kérdés

14L vagyok és van egy srác. Egy szakkörre, foglalkozását vagy nem tudom hogy mondjam járunk. Hetente csak 1 nap látom ezáltal. Én régebben már láttam már, viszont én tuti nem lehetek neki ismerős.

Viszont nagyon bejön és szeretnék elkezdeni beszélni vele:D

Egyébként állandóan néz (amikor bemegyek a terembe, az órák alatt végig, szóval na:D) meg amikor én is ránézek, elkapja a tekintetét, kissé elvörösödik vagy épp nagyon szélesen elmosolyodik. Szeretném valahogy elérni,hogy beszélgessek vele, viszont mindig van "társasága" meg amúgy megszólítani se nagyon merném. Valami tanács esetleg?:)


Köszönöm előre is!



2016. nov. 30. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Irj ra fb-n
2016. nov. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ha egyszer egyedül van menj oda hozzá és szólítsd meg. Beszélgessetek.:) Mert ha félős akkor nem hiszem hogy fog kezdeményezni.

Sok sikert!:)

2016. dec. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ora utan is van tarsasaga? Ha nem tudsz vele beszelni, amikor egyedul irj ra fbn!
2016. dec. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!