Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire fontos,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire fontos, hogy az első szeretkezés olyannal történjen akivel régóta kapcsolatba vagyok, es nagyon szeretem? F

Figyelt kérdés
Mivel ez egy új mérföldkő, mennyire fontos, hogy olyan személlyel történjen?
2016. jún. 24. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a legfontosabb:3
2016. jún. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Ebben a világban!! Semmit nem ér semmi!! Anarchia kell!! Mindenki lázadjon, legyünk szabadok :3..

Amúgy szerintem fontos azért valamennyire :3.. MErt kihathat az életedre is :3

2016. jún. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
NAGYON!
2016. jún. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Nem muszaj sok ideig egyutt lenned vele, ahhoz, hogy csinaljatok. Az a lenyeg, hogy olyat talalj akiben nincsenek ketsegeid.
2016. jún. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Ez a legfontosabb, de tudd, hogy a másik fél is biztosan így érez! :) példa: 16 éves voltam majdnem 17 mikor másfél év után lefeküdtem az akkori barátommal, 2 évvel volt idősebb. 2 hét után kamu indokokkal szakított velem előzménye nem volt ugyan olyan szeretetteljesen és normálisan viselkedett velem mint előtte, teljes volt a harmónia... szegényke megkattant :)
2016. jún. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy akárkivel nincs is értelme. Úgy csak a fizikai részéről szól, de leggyakrabban csalódás, vagy közvetlen utána, vagy később.

A nővel fizikai és lelki behatolás is történik.

Férfi szempontról nem tudok megbízhatóan nyilatkozni, ott is valószínű.

De vannak olyanok is akik ezt úgy élik meg mint egy sima hátvakarást...

2017. nov. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!