Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ebben a helyzetb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ebben a helyzetben? 18/F

Figyelt kérdés
Van az iskolában egy lány, ő 10.-es, én végzős vagyok. A termünk egymás mellett van, szóval elég gyakran összefutunk, ilyenkor általában "szemezünk" egymással, beszélni nem beszéltünk. Már tavaly év végén is tetszett, de akkor más sráccal beszélgetett, szóval úgy voltam vele, hogy hagyjuk. Meg hát volt is egy "friendzone" kapcsolat, amit én többnek tudtam be, szóval inkább abba fektettem az "energiát", mint kiderült értelmetlenül, de ez egy másik történet. Év elején úgy vettem észre, hogy ezzel a csávóval megszűnt a beszélgetőviszonya, már nem lógtak együtt a folyosón. Ám addig gondolkodtam, hogy mi a fenét csináljak, hogy közben bepróbálkozott nála más is, és hazafelé beszélgettek a buszon. Ez volt kb. másfél hete, azóta nem mentem azzal a busszal. Szóóval most nem tudom, hogy mi a szitu. Mit csináljak? Nem akarok beégni, mint az eddigi összes alkalommal más lányoknál.Tudom, gyökér vagyok, meg minden, de a kezdeményezés nem az én asztalom. Nem én vagyok a nők vágyálma, nem vagyok elégedett a külsőmmel. Ez is közrejátszhat. Mit kéne csinálnom?

2016. dec. 1. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Az önbizalommal én is hadilábon állok :/ Először próbálj meg magaddal kibékülni. Utána valami ürügy kellene, hogy leszólítsd vagy ráírj (amelyikhez lesz elég bátorságod). Ha már egy ideje beszélnél vele, akkor felkérhetnéd a végzős táncra vagy mire. 20/f
2016. dec. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Legelőször is nemcsak a külső fontos. Én lány vagyok és szomorúan veszem tudomásul hogy a fiúk lassan elvárják hogy mi kezdeményezzünk. Nekünk is nagyon nehéz és értem hogy nektek is de fiúk, erőtt kell vennetek magatokon. És nem vagy gyökér: beiismerted a hibáidat, ez az első fontos lépés a fejlődéshez.
2016. dec. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az utolsóval :) Ne legyél nyuszi. Egy normális lány értékeli, ha a fiú kezdeményez. Szólítsd le valami egyszerűvel mint pl. Szia gazda, van cicád? Najó, viccet félretéve. Mindent bele :) Egy próbát megér. ;)
2016. dec. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!