Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szerezzek barátnőt ebben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzek barátnőt ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Elég csúnya fiú vagyok...nem birom a cigizos ivos lanyokat akik erre fele vannak....szóval leszukitve a kor elegge...közepsulis vagyok...eleg szeretethianyos es ugye eleg ronda...sajnos nem teljesen vagyok magyar hanem felig es...no de a lenyeg hogy se pava hajam nincs...se kek szemű magas szőke fiú nem vagyok...de egyszerűen sok komolytalan vesz körbe és kilátástalannak érzem az egészet....elkoltozni nem tudok,hogy máshol próbálkozzak....tehat?
2016. szept. 1. 16:45
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja,FBn egy csopiba se talaltam kozel lakora+tumblr csopikba be se vesznek!
2016. szept. 1. 16:46
 2/3 anonim ***** válasza:
első számú szabály in life, sose a környezetedben keresd a hibát;)
2016. szept. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Senki Alfonz ***** válasza:
Való igaz hogy a mai világban erdélyi/ukrajnai/cigány magyar parasztgyerek nehezen talál társaságot magának , de ettöl függetlenül nem lehetetlen. Az elsö az hogy kibékülj magaddal , fogadd el a kinézeted, fogadd el a ki vagy , amig te csunyának és sikerületlennek tartod magad a többiek is annak fognak látni. És próbálj meg leszokni arról hogy kategórizálod az embereket magad körül "cigizös ivós lányok" ne itélj anélkül hogy megismernél valakit.
2016. szept. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!