Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom már, hogy van-e...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom már, hogy van-e értelme?

Figyelt kérdés
Adott egy lány, akinek volt egy huzamosabb párkapcsolata egy sráccal (ő volt neki az első mindenben) és 10 hónap után szakítottak. Azóta eltelt 4 hónap, és a lány kezdeményezett nálam, kérdezte, hogy akarok-e ismerkedni. Beszélgettünk egy hétig, imádott engem és én is őt, nagyon sokban hasonlítottunk, de pont elég dologban különböztünk, ezért gondoltam, hogy ő pont az akit keresek, mert olyan volt, amilyennek egy lánynak nálam lennie kell. Mindig kereste a tarsasagom, de amikor facebookon beszélgettünk, mindig flegma volt velem, azt mondta, hogy mindenkivel az szokott lenni. Én kicsit elhamarkodtam a dolgokat, egy hét után elhívtam randira és csók is lett belőle, pedig nem kellett volna ilyen hamar. Másnapra teljesen megzavarodott, eszébe jutott a volt barátja és azt mondta, hogy nem tudja mit akar. Mondtam neki, hogy inkább hagyjunk időt stb.. Ezután nem beszéltünk pár napig, azthittem utál, de rám írt, hogy nem és azóta megint beszélgetek vele, mert kicsit sem akarok letenni róla. Neha keresi a társaságom, néha meg nagyon flegma velem. Ha kellene akkor várnék rá fél évet is, hogyha ebből lehetne valami, de nem tudom eldönteni, hogy megéri-e. Az lenne a legjobb szerintem, hogyha elfelejtenénk azt a randit, és beszélgetnénk még egy jó ideig, elmennénk néhány helyre, aztán remélhetőleg elfelejti a volt barátját, és lehetne nála esélyem. Szerintetek megéri küzdeni?
2016. dec. 3. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Az a gond, hogy nem tudja eldönteni kit akar és ez később is így lesz.
2016. dec. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Párnahuzat ***** válasza:
Ha ő volt neki az első, egyhamar nem fogja elfelejteni. Viszont próbálkozni szabad, sok sikert :)
2016. dec. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!