Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme, hogy bepróbálkozz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme, hogy bepróbálkozzak az osztálytársamnál?

Figyelt kérdés

Nagyon kedves, rendes, segítőkész fiú. Nem rámenős, nem nőcsábász és azt hiszem bejövök neki.

De mi van ha mégsem?

Eléggé kínos lenne úgy pofára esni, hogy minden nap látnom kell az iskolában.



2016. aug. 29. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen, bepróbálkoztam egy csajnál, de én nem jöttem be neki. Nem volt gáz egyáltalán.. Korrekten kezeltük mindketten a helyzetet és elfelejtettük örökre. és inkább megpróbáltam, majd beletörődtem, hogy nem, mint, hogy nem próbálom meg és életem végéig azon fogok gondolkozni, hogy mi van ha összejött volna. :) Nem veszítehtsz ezzel semmit. Próbáld meg. Beszélgess vele sokat. :) És hajrá ;)
2016. aug. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
lányok ritkán esnek pofára. próbáld meg
2016. aug. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
igen próbálkozz
2016. aug. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Próba szerencse :D
2016. aug. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
0%
Inkább osztalytarsnal ne 😂 Kínos lehet később... de te tudod
2016. aug. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van értelme. Ő is ugyanúgy tart a pofára eséstől, mint te. De azt tudod, ugye, hogy nem tart majd örökké, és szar dolog lesz naponta látni, amint más csajoknak teszi a szépet?
2016. aug. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!