Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki segítene? (Szerelmi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítene? (Szerelmi kötéssel kapcsolatban)

Figyelt kérdés
Szóval van egy különleges de nagyon visszahúzódó csendes fiú, aki már egy éve tetszik, egy gimibe járunk, egy évvel idősebb nálam. Ő nem keresi velem a kapcsolatot, de ha odamegyek hozzá beszélgetni, akkor válaszol a kérdéseimre, és leplezi, de örül annak hogy ott vagyok és nincs egyedül, mert annyira visszahúzódó hogy szinte már asszociális. Mindenki szereti, nincs kiközösítve, de így is alig beszél valakivel, csak egy barátja van. (Bocs hogy ennyit írtam róla) És nem tudom hogy neki tetszem-e, ő pedig nem tudja hogy nekem tetszik. Megpróbáltam szerelmi kötést csinálni, még múlt héten de szerintem nem sikerült, mivel még mindig nem keresi a társaságomat magától, csak ha én odamegyek... valaki akinek sikerült már, vagy tudja hogy hogyan kell, megcsinálná nekem? Én nem tudom magamnak többször megpróbálni, mert ritkán vagyok egyedül a lakásban, a testvérem mindig otthon van és zavar. Aki meg tudná csinálni, vagy tudna segíteni kérek írjon privátba! Köszi😃

2016. dec. 3. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:
49%
Mi az a szerelmi kötés ?????
2016. dec. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
56%
Aki hisz barmilyen okkult dologban, az megerdemli. Ideertve a vallas barmilyen formajat is.
2016. dec. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!