Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Az ő részéről...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Az ő részéről ez egyértelműen csak barátság?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, osztálytársak vagyunk. Mind a ketten 17 évesek. Ő tipikusan az a "jófiú" sokat tanul, nem jár bulizni, de közben mégis jófej és lehet vele beszélgetni. Én meg pont az ellentéte vagyok, soha nem tanulok, minden hétvégén bulizok.. és lehet ezek miatt nem vesz komolyan, vagy nem tudom..

Néha érzem mintha közeledne, jön hozzám beszélgetni. Van amikor egész nap beszélünk és még este is ír, de van amikor kb leszar és észre se vesz. Ha elmegyünk valahova osztállyal, vagy néha a suliban is egész nap megpróbál a közelemben lenni. Sokszor piszkál viccből meg ilyenek de ha én csinálom azon meg kiakad.

Amióta ismerem volt barátom kétszer is, de ő valamiért mindig fontosabb volt. Nem mondom hogy szerelmes vagyok, mert nem... csak érzek valamit.

Lehet hogy részemről csak barátság..nem tudom eldönteni. De nem merek kezdeményezni mert ha rosszul sül el azzal a barátságunknak is annyi, és azt nagyon nem szeretném mert fontos. Így akkor én se várjam el tőle hogy ő kezdeményezzen?


2016. dec. 4. 10:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz. Ha valamire való fiú, akkor barátok fogtok maradni, ha neki nem jössz be. És akkor te sem tepersz érte. És akár még jól is kisülhet :)
2016. dec. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér szerintem. Ha a fiú normális, aranyosan és kedvesen fogja közölni azt is hogy nem, de lehet ő is hasonlóan érez.
2016. dec. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!