Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha csókolózok egy fiú barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csókolózok egy fiú barátommal, és egyértelműen vonzódunk egymáshoz, akkor az már soha nem lesz "csak" barátság?

Figyelt kérdés
Már jó ideje ismerjük egymást, nagyon sok közös van bennünk, és ha együtt vagyunk, mindig azt hiszik, hogy járunk. De nem tudom, hogy ő mit szeretne, mert nem beszél az érzéseiről.Én szeretem őt, és szerintem ő is engem, de ugyanakkor meg vagyunk egymás nélkül is.
2015. febr. 13. 19:35
 1/1 anonim válasza:
Szerintem ha már csókolóztok akkor már több mint barátság a kapcsolatotok. És ha azt szeretnéd hogy több legyen belöle akkor le kell ûlni vele ès megbeszélni. Elmondod neki mit érzel és akkor talán ö is elmondja mit érez irántad. Egy kapcsolat alapja az öszinteség.
2015. febr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!