Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőmnek szülinapja ma...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek szülinapja ma van. De előző nap tartottuk meg a családjával. Nagyon örült amiekkel megleptem. Azonban ma azt írta hogy azt hitte teszek majd ki képeket és úgy köszöntöm fel facebookon. De miért?

Figyelt kérdés
Én úgy éreztem hogy elő nap személyesen,meghittségben mindent átadtam neki ezen az ünnepi alkalmon. Nem értem miért fontos hogy még neten is felköszöntsem... Nem akarok tömeg ember lenni,hanem személyesen megköszönteni ami megis történt. Vélemények?

2016. dec. 5. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
en ezeket az embereket sosem ertettem. mire jo ez nekik????' ah, jol fel is cseszem csak rajtuk magam, nekem is van ilyen ismerosom, akivel eloben koccintas / ajandekozas utan meg azon kell meccselni, hogy miert nem posztolom szet a facet sznapja alkalmabol.........
2016. dec. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokaknak fontos, hogy lássák mennyi barátjuk/ismerősük van fb-n és minél többen köszöntenek fel, annál "nagyobb" ember lesz... na a barátnőd is ez a típus
2016. dec. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem ezek semmit nem számitanak... Egy vizuális oldalról beszélünk és még csak a hangját sem hallod annak aki felköszönt csak betűket.. Ennyi erővel bárki írhatná..
2016. dec. 5. 19:29
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen tisztelt kérdező, ez lenne a normális hozzáállás... Én sem értek ezzel eggyet, dehát ezt el kell fogadni.
2016. dec. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És ilyen lányoknak van barátjuk, menten felkötöm magam xd Na jó, hogy válaszoljak is: a mi generációnkra egyre jobban jellemző ez amit a barátnőd csinál. Facen éli az életét, ott keresi a megerősítést hogy igen, ő egy f$sza ember! Te nem akarsz tömegember lenni, ő meg már az. Evvan, egyre inkább elfelejtenek az emberek élni, úgy istenesen :/
2016. dec. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!