Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kozeledjek fele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kozeledjek fele?

Figyelt kérdés

A történetem röviden annyi, hogy szerelmes lettem egy lányba (lányként), viszont ő elérhetetlen számomra. gondolom őt akarom valahogy pótolni és ezért keresek most barátnőt annyira. találtam is pár lányt, csak idősebbek és nem tudom hogyan keltsem fel az érdeklődésüket, mert elég csendes vagyok amíg nem ismerem meg igazán a másikat..

másik hogy 16 évesen még hol találhatnék lányokat? társkeresőt nem próbáltam de azt olvastam itt hogy nem nagyon működnek, élőben meg nehezen megy nekem elsőre.


2016. dec. 6. 21:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Csináld élőben. Szedd össze magad, jusson eszedbe, hogy kevés időd van hátra és ha most nem vagy báror akkor mikor akarsz az lenni? Ne gondolkodj csak csináld nincs vesztenivalód...
2016. dec. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!