Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan kozeledjek fele? 14l

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kozeledjek fele? 14l

Figyelt kérdés
Jarok konditerembe, es van ott egy fiu, aki igy aaaahhhhhhhh😍. Tobb szexi srac is van, mind nagyon bejon (15-18as korosztaly). Es van az az egy, aki a legjobban tetszik. Sokszor nezek ra meg o is szokott ram. Multkor addig ott volt a mellettem levo gépen ameg en. Most nem is pont az lenne a kerdes, hogy az az egy srác fele hogyan kozeledjek, hanem ugy bárki fele aki bej
2016. dec. 3. 08:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Aki bejon a konditerembol. Szoval konditeremben mivel lehet odamenni?
2016. dec. 3. 09:00
 2/4 anonim ***** válasza:

Kérj tőle tanácsot, segítséget az edzéshez. Kérdezd meg, hogy hogy kell használni valamelyik gépet. Kérd meg, hogy segítsen beállítani gépet, súlyt, stb.

A fiúk szívesen segítenek, ha egy lány kéri őket.

Érdeklődj, hogy mióta edz, mióta jár oda, mit csinál/ hol tanul egyébként. Légy nyitott és érdeklődő. Ezzel már elindul a beszélgetés köztetek.

2016. dec. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első jól leírta hogy mit csinálj a konditeremben. Viszont ha éppen nem ott vagytok és találkoztok akkor menj oda hozzá, beszélgessetek, ismerkedjrtek. Amúgy leírnád hogy hány éves a srác? Mármint ha tudod. Szerintem csak akkor járj vele hogyha már rendesen megismerted, ha idősebb jóval akkor annak fennáll a veszélye hogy korán akar szexelni. Ha ez van akkor szerintem hagyd, nem ér annyit egy lánynak valaki hogy idő előtt elvessze a szüzességét. Nem akarlak lebeszélni róla, de ha jóval idősebb mint te és összejöttök akkor ne menj bele. Amúgy ha már úgy megismertétek egymást akkor hogyha találkoztok akkor belefér egy ölelés, puszi, mivel már nagyon jóban vagytok. Ezután meg már sima ügy, menjetek el valahova, ha ismersz valami olyan helyet ahol csak ketten lennétek, (pl egy mező vagy egy erdő) és ott sokkal jobban el tudtok lazulni szerintem. Sok sikert! ;) 14/F
2016. dec. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Betonkeverővel.
2016. dec. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!