Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Messengeren mit jelent ha ezt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Messengeren mit jelent ha ezt küldi nekem?

Figyelt kérdés
egy kis animáció,ahol egy kutya zöld szívet fingig (xd),szóval ha egy fiú ezt küldi nekem,vagy egy lány a fiúnak,vagy kölcsönösen egymásnak (elöbba fiú majd a lány válaszban)

2016. dec. 8. 15:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Poén szerintem.
2016. dec. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy annyira tepert már eddig is érted, hogy kiszarja a szívét :D
2016. dec. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Kérdezd meg. Mi mégis honnan tudjuk?
2016. dec. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Zöld finggázból szivet fingani, és azt el is küldeni egy lánynak, fiú létemre, egyáltalán nem tartom sem ötletesnek, sem vonzúnak, sem semminek... Undorító.
2016. dec. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez mióta szexualitás??
2016. dec. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
nincs "undormány" kategória :)
2016. dec. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
semmit. ne láss bele semmit. ha mégis jelent valamit, elég gáz ha ezt igy fejezi ki
2016. dec. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
szerintem meg vicces aranyos
2016. dec. 8. 17:03
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

hát nekem van egy fiú barátom tényleg csak barát, konkrétan együtt nőtünk fel, testvérként tekintünk egymásra) és vele simán küldözgetünk ilyeneket :D

Másnak viszont undorító lenne. És nem, nincs ebben semmi aranyos

2016. dec. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!