Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan írnátok rá egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan írnátok rá egy lányra, akit látásból ismertek?

Figyelt kérdés
A 'Szia, mizu?' és a 'Szia. Hogy vagy?' kérdéseknél valami kreatívabbra gondolnék, de nincs semmi ötletem.

2016. dec. 10. 08:41
 1/10 Camorri ***** válasza:
"Szia! Láttalak itt és itt. Kinézet alapján egész jól nézel, ki úgyhogy gondoltam rádírok." Plussz írj neki 1-2 kérdést amire válaszolhat.
2016. dec. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

#1 ez szerintem gáz:D

én csak ráírnék simán egy sziával utána lesz ami lesz :D

2016. dec. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Camorri ***** válasza:

#2 gáz? Miért? Mert nem átlagos, hanem spontán szívből jön? Hát igen... lehet hogy egy átlaogs Szia Mizuval kellene kezdeni. De a kérdező kikötötte hogy ne olyan legyen. Amúgy én mindig is így csináltam. Nem mondom azt, hogy minden csajjal összejöttem, de azt úgyse ez dönti el...

#1 voltam

2016. dec. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem #1 is jó és a 2# dönsd el te melyiket választod!!
2016. dec. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem is csak egy sziaval szoktak ram irni:D viccesebb esetekben " szia! " egy masodperc utan " jajjjj bocs nem ide" 2 perc elteltevel " de hamar igy alakult mizu?" :"D. Ehhez kepest egy sima szia vagy egy olyasmi amit elottem irtak az is tokeletes.:) lenyeg hogy ne ugy csinald hogy ra irsz 'szia mizu semmi ott itt se' es vege a beszelgetesnek. Elkezdeni beszelgetni (szerintem) konnyebb mint temakat generalni ismeretlenul.:)

Sok sikert elore is!:)

2016. dec. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A "szia" az tökéletes. Csak tudj utána témát fel hozni hogy a beszélgetés megmaradjon. Sok sikert
2016. dec. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a téma felhozatal sem megy különösebben...:/
2016. dec. 12. 19:22
 8/10 anonim ***** válasza:
Probalj semleges dolgokrol beszelni eloszor vagy semleges dolgokat kerdezz tole. Utana elvileg bekene indulnia a beszelgetesnek persze ha o is ugy akarja.:D
2016. dec. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Csak kezdj el vele beszélgetni! ;) Látni fogod ha nem nyitott a beszélgetésre, majd akkor hagyod. De megpróbálni mindenképp érdemes :))

Hajrá!!!

2016. dec. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ha első látásra látja benned a pluszt akkor egy sima Szia-val is leveszed a lábáról.

Személyes véleményem az hogy nem szabad nagyon kimutatni hogy tetszik a lány. Persze nem azt mondom hogy mond neki hogy ocsmány. :D Szimplán is te is kihívás leszel neki és jobban fogod érdekelni. (nem az lesz hogy na ez már oda van értem ez így már unalmas)

Egyébként ha kreatívabb akarsz lenni akkor csinálhatsz olyat hogy követed pl instán és ha megoszt egy képet akár egy főzős vagy bármi a kép alapján szólsz hozzá például: Azért le ne égesd a konyhát. És máris szerintem kicsit lazább a dolog, és hoppá már van is egy kezdő téma. :D Aztán minden jöhet utána.

De ez csak egy példa volt. Ne hogy arra várj hogy kirak egy főzős képet mert lehet nem is tud. :D

2017. jan. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!