Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Hogyan reagálnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogyan reagálnátok, ha bejelölne fb-n egy lány, akit látásból ismertek a buszról/suliból?

Figyelt kérdés

Szoktuk egymást látni, de még nem kerültünk sose kapcsolatba a másikkal. Nem tudok rola kb semmit se, sajnos, de tetszik. Amióta vége a sulinak, azóta nem is láttam, és gondoltam hogy akkor bejelölöm fb-n, hátha én is bejövök neki, csak lehet még nálam is félénkebb. 😄 Tudom, 2 véglet van, viszajelöl vagy nem, de ti Fiúk, adott helyzetre hogyan reagálnátok?

Köszi!


21/L


2016. júl. 19. 11:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
9%
Kiröhögném! Szégyen mikor egy csaj fut a fiú után. Mint aki a kutyának sem kell. Szánalom a köbön!
2016. júl. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én inkább megszólítottam volna. A félénk akkor alapból nem érdekelne, mert egy férfi legyen férfias, határozott. Inkább kacér pillantások. Bejelölheted de abból nem biztos hogy lesz beszélgetés.


N.

2016. júl. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

mielőtt elfogadnám írnék neki, hogy pontosan miért jelölt be, hisz nem is ismerjük egymást...


én még azokat se jelölöm vissza akiket valamennyire ismerek, pont nem érdekel a facebook...évente párszor megyek fel...


23F

2016. júl. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Én bejelölném. Mi van abban, ha egy közösségi oldalon megjelölsz valakit? Azért van nem? Egyáltalán nem jelenti azt, hogy a lány fut a pasi után, ez hülyeség. Azért mert lány valaki, akkor már semmit nem csinálhat? Ugyanmár... Ha meg rád is ír, akkor az jó.
2016. júl. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

Velem történt ilyesmi: látásból ismertem egy srácot, és gondoltam bejelölöm. Mondjuk nálam volt annyi fordulat, hogy rossz fb fiókot találtam meg, és nem azt jelöltem be, akit hittem =D Ellenben a srác visszajelölt, és a félreértés ellenére elkezdtünk beszélgetni, randiztunk, és már fél éve egy pár vagyunk =)

Egy próbát megér szerintem. Max nem jelöl vissza, akkor meg lapozol, és majd jön más, aki felkelti a figyelmed. De én mindig is amellett álltam, hogy az ember tegyen azért, amit szeretne, ne csak várjon a sült galambra. Persze van, akinek ez nem tetszik, mert szerinte nőietlen, vagy a férfi gyáva féreg, ha nem lép időben, de kinek mi =) Én nem bántam meg, hogy sose voltam rest kezdeményezni, ha olyan volt a helyzet.

2016. júl. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha suliból, akkor isszaigazolnám de nem gondolnék többre, mivel kb 100 másik iskolatársam is ezt tette. Ha olyan helyről amit nem ismeretlen lenne, nem tudnám, honnan ismerem, megkérdezném, és ha tud valamit mondani,hogy honnan, akár vissza is jelölném. Egyébként facebokon nem csajozom, szóval kábé ennyi.
2016. júl. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha a suliból ismerném, elfogadnám. Ha a buszról, nem biztos...
2016. júl. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem járk busszal sehova, és már iskolába sem. De elfogadnám, ha egyetemről bejelölne valaki, ha már korábban láttam élőben és tetszik is. Viszont a Facet max csak találkozók lebeszélésére használom, tehát ha faces ismerkedésbe akarna bonyolódni, akkor nem engem keres. :)
2016. júl. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én mindenkit vissza jelölök (olyanokat is akit nem is ismerek/sosem láttam),de kb ennyi. Nem írok rá,hogy miért jelölt be, vagy honnan ismer,stb.. viszont,mondjuk ha tetszene az illető,akkor ráírnék :) Szóval próbáld meg
2016. júl. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha nekem is tetszik a lány, akkor nagyon megörülnék neki, ha nem tetszik vagy nem tudom, hogy ki ő, akkor rákérdezek, hogy miért jelölt be. Ha értelmesen elmondja, hogy mit szeretne, velem lehet tárgyalni, nem harapom le a fejét akkor sem, ha netán nem jönne be. Elvégre értelmes, modern emberek vagyunk, nem kőkori vadbarmok, mint az # 1.
2016. júl. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!