Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok! Nektek volt már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Nektek volt már olyan, hogy nagyon beégtetek a "kiszemeltetek" előtt? Ha igen leírnátok a sztorit?

Figyelt kérdés
Volt már olyan dolog ami miatt nagyon durván beégtetek a személy előtt, aki nektek tetszik? És utána kiröhögött titeket, vagy kigúnyolt? És mit reagáltatok?

2016. dec. 10. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Igen egy fiúról tudok akivel valami hasonló történt.

A lehető legnagyobb megaláztatásban volt része mert utána még meg is fenyegették hogy zaklatja a lányt mikor semmi se történt.

De nem részletezem mert még magára ismer😂

Viszont bárhogy is érzed most, az en verzióm kérdésedből az hogy most rosszul erzed magad amit meg is értek.

De a sors érdekes dolog. Ha ez a lány nem űzi így el akkor én sose ismerem meg ezt a fiút és nem kell a lánynak tudnia róla de kihagyta a legjobb fickót, szerintem fel se fogta mennyire szerencsés.

De meg se érdemelte.

Erre gondolj Te is, hogy most elküldtek és akkor mi van?

Kiröhögtek? Majd ha ott lesz az igazi álompasi vagy csaj az oldaladon néznek egy nagyot😃

A legjobb reakció ha hagyod a francba bar nem tudjuk hogyan égtél be.

Mert a fentebb említett egy szerelmi vallomás volt egy lovag részeről egy tucat csitri iránt de te lehet hogy csak elestél vagy elejtettél valamit. Esetleg egy baromi szép tortát😊

Ha ilyen kis malőr volt akkor szerintem az meg cuki is😃

2016. dec. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Baratnoimnek meseltem hogy ma is a buszon volt es egymast neztuk

Es olyanokat mondtam hogy huu ebbol hazassag lesz

Erre amikor megfordultam ott volt mogottem

Nekem gaz volt de o nevetett

Mostanara mar jot nevetunk rajta

Szoval nem minden ilyen gaz tortenetnek lesz rossz vege

Attol fugg hogy a kiszemelt milyen humorral rendelkezik :)

2016. dec. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Első vagyok, a csitrit visszavonom mert megígertem a fiúnak h semmi ilyet nem írkálok ki senkire se nézve. Csak bennem volt na, de bocs ha valaki magára venné. Így visszaolvasva lehet bárki, markaptam is ket privátot.
2016. dec. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor valaszolhatnal is :D
2016. dec. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! #2 hú.. Hát ez tényleg gáz lehetett. (de tényleg) :'D
2016. dec. 11. 08:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát volt olyan hogy aki tetszett azzal egy suliba jártunk de még mindig csak nem tetszik annyira már. Na szóval 7óra után ott ültünk a folyosón bnőmmel majdnem az osztálya elött. Neki órája volt. És kijött telefonálni én meg nem bírtam ki és elnevettem magam a semmibe és befutottam a wcbe. Bnőm meg ott énekelt magába és utánam futott a nevemet kiáltva. Kicsit sem voltunk hülyék.😂
2016. dec. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!