Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már, hogy beégtetek...

Volt már, hogy beégtetek allasinterjún? Elmesélitek?

Figyelt kérdés

Nekem ma sikerült, jelentkeztem egy állásra ahol a hirdetés legalján volt kis betűkkel, hogy kell lengyel nyelvtudás is. Az interjú tök jól ment eleinte magyarul, majd hirtelen minden átmenet nélkül atváltottak lengyelre, én meg először azt hittem, valami poén, és még nevettem is. :D később jöttem rá, hogy most lengyelül kellene válaszolnom (egy szót se tudok ezen a nyelven). Nagyon égő volt, mondjuk nem tudom miért hívtak be egyáltalán, az önéletrajzomban sem szerepelt lengyel nyelvtudás.


Ugye nem én vagyok az egyetlen, aki égett már be allasinterjun? :D írnátok sztorikat, hogy jobban érezzem magam? :D


2016. máj. 24. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, minden emberrel előfordulhat ilyen. :) Nem kell ezen rágódni, fogd fel úgy, mint egy vicces helyzetet, amin majd később jókat tudsz derülni. ;)

Velem olyan volt, hogy izgalmamban két tök különböző fogalmat összekevertem (webfejlesztő állásinterjú), így aztán az egyikről kérdeztek, én meg elkezdtem kissé meglepetten a másikról beszélni, ami azért is furcsa volt, mert sem a feltételek között nem szerepelt, ráadásul tök távol áll az adott területtől.

Végül nem emiatt nem vettek fel. :D

2016. máj. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

- ferde fel volt, és bevertem a fejem

- diákmunka, moziba mentem volna jegyárusnak-büfésnek, és olyan köhögőroham tört rám, hogy csak na. Gondolom, így nem nagyon akartak közel engedni a kajákhoz :D.

- állásinterjúra visszaigazoló mailben azt írták, lesz egy teszt angol nyelvű excellel... aztán magyat nyelvű volt A helyszínen, és leblokkoltam, mert az angol nevei jutottak eszembe a dolgoknak, és át kellett állítanom magyarra az agyamban, az meg időbe tellett

2016. máj. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Persze, mondjuk akkor az állásinterjúztató égett be eléggé előttem, mikor kijelentette hogy a CNC programozás nem algoritmizálás. Műszaki végzettséggel ült velem szemben...

Meg ezen az állásinterjún kérdezték mi a hobbim, mondtam hogy szeretek futni, ő pedig elkezdett viccelni hogy akkor majd biztos rohangászni fogok a gépek között. Aztán inkább fogtam magam és felálltam otthagytam az egészet ne égessenek már.:D

2016. máj. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, inkább olyan volt velem, hogy szerintem elég fura válaszokat adtam néha, és ezeket utólag cikinek éreztem.

Hülye kérdések voltak, és erőlködnöm kellett, hogy válaszoljak valamit, és végül nem a legfrappánsabb válasz alakult, amit néha nem is értettek meg igazán, ezért éreztem cikinek, de konkrét beégés nem volt.

2016. máj. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt, hogy megkérdezték a bérigényt, gyakornoki munkára, én meg akkoriban kb ezer helyre jelentkeztem és összekevertem a hirdetést, szóval mondtam, hogy a hirdetésben szereplő 900Ft/óra nekem tökéletes, mire nézett zavartan, hogy csak 500Ftra gondoltak. Utána gondolom nem hitte el, hogy persze az is jó lesz...


Vicces szituban is voltam, jelentkeztem egy munkára, ami nem nagyon érdekelt, megkérdezte a leendő főnököm, hogy mit tudok a cégről, őszintén megmondtam, hogy semmit, mert nem olvastam utána, majd megkérdezte miért akarok váltani hasonló pozícióról oda, melyre szintén őszintén megmondtam, hogy a pénz miatt, mert nagyon kevés pénzt keresek jelenleg, amire hümmögött, majd behívott próbanapra. :D


De később volt, hogy már én interjúztattam valakit, akit nem nekem kellett volna, mivel ez nem az én dolgom, és csak beugrottam más helyett SOS szituációban, így semmit nem tudtam az illetőről, és arra sem volt időm, hogy rendesen elolvassam az önéletrajzát, így folyamatosan olyan kérdéseket tettem fel szegénynek, amik le voltak írva... Tiszta idiótának éreztem magam, de cserébe írtam egy jó ajánlást a jelentkezőről, mert nagyon udvariasan válaszolt mindenre, hiába volt hülyeség. :)

2016. máj. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!