Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért csinálja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálja ezt? 17/L

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, akiről nem tudom eldönteni, h csak piszkálni akar, vagy hülyéskedik, vagy pedig azért piszkál, mert tetszem neki, és így akar közeledni. Már hónapok óta mindig mindenféle beceneveket talál ki nekem, meg nagyon sokat foglalkozik velem, ha valami baj van, megpróbál felvidítani, meg kérdezi h mi a baj,sokat néz, múltkor is kb egész órán nem csinált semmit, csak engem nézett (vagyis egymást néztük :D)nem tudom h ilyenkor szemezni akar, vagy csak így szórakozik, és azért néz :D meg folyton poénkodik velem, sokat mosolyog rám és ha más piszkál, meg mondja h ne piszkáld már szegényt, vagyis kb így megvéd,és így nagyon furán viselkedik, és nem tudom eldönteni, hogy miért csinálja ezeket, az egyik haverja egyszer azt mondta h csak hulyéskedik, de én pusztán csak hülyeségből nem csinálnék ilyet, mondjuk ha fiú lennék, nem is piszkálnám folyton szerintem azt, aki tetszik, de nem tudom hogy gondolkodhatnak a fiúk :D egyszer megkérdeztem tőle, h miért csinálja ezeket, és azt mondta h nem tudja :D és már elég idegesítő, mert nekem tetszik, és nem tudom, h ő miért viselkedik így velem, és nem mindig tudok ezekre hogyan reagálni, mert nem tudom, h ezt azért csinálja, mert neki is tetszem, vagy csak szivatni akar. Szerintetek miért csinálja ezt? Nyugodtan legyetek őszinték, és köszi a válaszokat! :)

2016. dec. 10. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Aranyosnak talál, megtetszettél neki, kedvel, talán még szeret is téged:)
2016. dec. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! :) Szerintem tetszel neki! :) Legalább is véleményem szerint a jelek erre utalnak! Közeledj fele és tegyél utalásokat! Flörtölj és légy magabiztos! :) Sok sikert! 18/l
2016. dec. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
dettó nálam is csak 14 éves kiadásba... :D és ti azért érettebbek vagytok.... :) az a helyzet h fogalmam sincs h a fiúk mit miért csinálnak
2016. dec. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Meg akarak baszni tuti
2016. dec. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Te éled át, akkor én honnan tudjam ha te sem tudod?:D
2016. dec. 11. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!